Ostrovy Jižní Koreje

Ostrovy Jižní Koreje

Existuje názor, že i když navštívíte jeden ostrov Jižní Koreje denně, pak tento podnik strávíte 9 let svého života. Legrační, ale velmi pravdivá skutečnost. Koneckonců, v pobřežním proudu Země ranní svěžest je až 3358 ostrovů. Většina z nich je však tak malá a nevýznamná, že i samotní Korejci je nevěnují pozornost. Mezi nimi jsou opravdu nebeské místa a turistické střediska.

Existuje názor, že i když navštívíte jeden ostrov Jižní Koreje denně, pak tento podnik strávíte 9 let svého života. Legrační, ale velmi pravdivá skutečnost. Koneckonců, v pobřežním proudu Země ranní svěžest je až 3358 ostrovů. Většina z nich je však tak malá a nevýznamná, že i samotní Korejci je nevěnují pozornost. Mezi nimi jsou opravdu nebeské místa a turistické střediska.

Přírodní rysy ostrovů Jižní Koreje

Pobřeží Koreje je velmi dlouhé a je poseté zátokami a zátokami. S tím, co je spojeno - určitě to není známo, ale fakt zůstává: spousta pozemků rozptýlených na pobřeží země. Většina ostrovů nemá trvalé obyvatelstvo a má malou plochu. Existují však opravdové obry, které turisté vybírají kvůli mírnému subtropickému klimatu. Mezi největší ostrovy Jižní Koreje, které často vyvolávají zájem turistů, jsou Jeju, Ulleungdo a Ganghwa.

Skalnaté pobřeží

Top 10 nejoblíbenějších ostrovů v Jižní Koreji

Ve skutečnosti je možné po dlouhou dobu mluvit o každé samostatné půdě a jejích vlastnostech, takže je nejlepší vynechat 10 "nejvíce" ostrovů v Jižní Koreji:

  1. Jeju. Vůdce všech ratingů, které souvisejí s cestovním ruchem a korejskými ostrovy obecně. Jeho původ je spojen s erupcí sopky Hallasan. Kvůli bazaltovému a lávovému kameni a také díky jedinečné flóře a fauně je ostrov Jeju chráněn UNESCO. Nicméně to v neposlední řadě brání tomu, aby získal impuls v cestovním ruchu - je známý jako jeden z nejlepších rekreačních oblastí země.
  2. Chindo. Jeho popularita nesouvisí se středisky a svátky na pláži. Ostrov Chindo, také Shindou, je v Jižní Koreji znám jako "Moiseyevo zázrak". A to vše proto, že dvakrát ročně existuje jedinečný jev podobný tomu, co je popsáno v Bibli - moře se rozdělilo. Celou hodinu je vytvořena křižovatka o šířce 40 ma délce 2,8 km, která spojuje Chindo se sousedním ostrovem Modo. Korejci nepochybně vynalezli krásnou legendu o mořském draku, ale důvod tohoto jevu je poměrně jednoduchý - silné přílivové proudy.
  3. Ulleungdo. Ostrov je velice potřebný mezi Korejci sám, a je také známý jako hlavní rybářské centrum země. Jeho vizitkou je sépie. Turistická infrastruktura je zde dobře vybavena, existuje řada přírodních atrakcí, které přitahují svou krásu.
  4. Kojedo, také Koje - druhá největší z ostrovů v Jižní Koreji. Zde je vše připraveno pro příjem turistů a jejich příjemný odpočinek. S pevninskou částí země je spojena podzemním tunelem o délce 8,2 km.
  5. Ganghwad. Je spojena s pevninou malým mostem. Ostrov je populární mezi fanoušky sledování hor. Navíc můžete zlepšit své zdraví tím, že bahnité lázně pod otevřenou oblohou. Zvláštním zájmem turistů je místo na úpatí hory Koryo, kde se nachází 120 kamenných hrobek období bronzové.
  6. Udo. Malý ostrov mezi těmi, které obklopují Jeju. Zájemci o turistiku najdou zde bílé korálové pláže, které jsou v kontrastu s černými lávovými kameny. Tento ostrov je vhodný jako rekreační středisko pro ty lidi, kteří jsou hlavním kritériem odpočinku pro pohodlí a klid.
  7. Hixando. Ostrov patří do provincie Sinan v Jižní Koreji. V období starověku sloužilo jako místo vyhnanství orgánům, které nemají rád orgány. Krása místní přírody byla tak dobytá velkými mysli, že později opustili ostrov s velkou lítostí. Dnes můžete stále obdivovat mořské útesy z vrcholu hory, ke které vede vedoucí silnice nazvaná "Dračí ocas". V jedné z místních pobřežních restaurací se podává jedinečná pochoutka - zelí.
  8. Kwanmedo. Tento malý, ale překvapivě krásný ostrov bude ideálním místem pro ty, kteří usilují o harmonii s přírodou a ocení soukromí. Pláž Kvanmedo je čistá, jemný písek a čistá voda.
  9. Pannendon. Extrémní severní bod Jižní Koreje a souběžně její vojenský strategický bod. Navzdory této skutečnosti zde mají návštěvníci přístup. Na ostrově je několik pláží, kde můžete být inspirováni nepředstavitelnými a kouzelnými mořskými plátnami. Navíc je tu dobře rozvíjen rybolov.
  10. Vedo. Na ostrově dominuje teplé subtropické klima. Dříve byla neobývaná, ale dnes zde vznikla největší botanická zahrada v zemi. Jeho rozloha je více než 132 metrů čtverečních. km. Zde rostou asi 3 tisíce druhů rostlin, mezi nimiž jsou zástupci vzácných a exotických druhů. Korejci sami srovnávají tento ostrov s rájem.

Ostrov Vedo

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 3 = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: