Restaurace na Kypru

Restaurace na Kypru

Kuchyně na Kypru kombinuje to nejlepší ze všech národních kuchyní středomořských zemí; v ní kuchyně Itálie a Řecka, Alžírsko a Turecko se připojily balkánské země. Navíc je zde mnoho restaurací, které svým hostům nabízejí nejen pokrmy gruzínské a arménské, ruské a syrské, asijské kuchyně, které jsou pro tuto oblast standardní.

Kde jíst?

Zde naleznete instituce pro každou peněženku. Jídlo je velmi chutné a je duševně připravené! - porce jsou často jen gigantické. Největší počet restaurací v Nikósii, Limassolu a Paphosu, ale chutné k jídlu v malé obci, například v Zygi (40 km od Larnaky) jsou nejlepší na ostrově rybích taveren.

Vivaldi - autentická italská kuchyně

Restaurace Vivaldi v hotelu Four Seasons v roce 2015 byla uznána za nejlepší restauraci na Kypru a tento titul není poprvé - je to podle názoru odborníků nejlepší a podle názoru obyčejných návštěvníků již čtvrtý čas. V kuchyni vede šéfkuchař Panikos Khadzhitofi. V této restauraci můžete ochutnat autentickou autentickou italskou kuchyni.

Vivaldi v hotelu Four Seasons

Caprice

Caprice je další italská restaurace, kde můžete ochutnat tradiční kyperskou kuchyni (v neděli se zde podává grilovaná večeře). Restaurace provozuje hotel Londa Boutique v Limassolu, otevřený všem a celý den. V neděli se zde konají jazzové večery. Jednou ze specialit, které byste si určitě měli vyzkoušet, je filety z tuňáka s chlebem a chrumkavé brambory. Jídlo se nazývá Involtino di tonno v crosta di patate.

Restaurace Caprice

Plážová restaurace Maldini

Tato restaurace se nachází přímo na jedné z nejlepších pláží na Kypru, v Limassolu, kde můžete sedět přímo u stolu, obdivovat lodě na nábřeží, přístav a užívat si řev vln. Restaurace patří do skupiny Up Town Square. Nabízí svým návštěvníkům nejen vynikající jídlo a nápoje, ale i plážový servis na nejvyšší úrovni. Restaurace funguje i mimo sezónu. Ujistěte se, že vyzkoušejte podkroví restaurace - krevetka, smažená s kávovými zrny s omáčkou ze sambucy.

Malindi-Beach restaurace

eStilio

Další restaurace na Upper Town Square v Limassolu je tapis bar eStilio, kde si můžete vychutnat typické španělské občerstvení na víno a pivo. S jediným "but": objem porce dělá to od občerstvení úplně jídlo nebo večeře. Bar je známý svými koktejly, z nichž mnohé jsou připravovány podle exkluzivních receptů - lze je zde zkoušet výhradně.

Koktejly v eStilio

Restaurace Sienna

To je jedna z gurmánských restaurací v Paphosu. Restaurace Sienna existuje poměrně nedávno, ale již získala širokou popularitu. Šéfkuchař restaurace byl vyškolen ve Westminster Catering College. Vedle úžasné chuti jsou zde pokrmy pozoruhodné díky ohromujícímu designu.

Restaurace Sienna v Paphosu

Restaurace Colosseum

Nejlepší italská restaurace Paphos, kde si můžete vychutnat velké množství tradičních italských pokrmů. Restaurace se nachází na nábřeží, a její terasa dokonce mírně visí nad ní vytváří jedinečnou atmosféru italského přístavního města. Restaurace je vyzdobena v klasickém italském stylu. Poté, co navštívil tuto restauraci, je nutné vzdát hold jeho podpis předkrmy: žampiony, plněné a smažené krevety a plátky avokáda plněné uzeným lososem a tuňákem.

Speciální jídlo Colosseum - houby plněné krevetami

Najděte instituci, kde můžete jíst lahodně, je to velmi jednoduché - je těžší si vybrat, kam jít tentokrát. Dokonce i za normálních okolností „vybrat restauraci, kde místní obyvatelé jít“ není moc pomoci: opravdu, mnoho restaurací na Kypru aktivně navštěvují řeckých Kypřanů, a to zejména s ohledem na tradici alespoň jednou týdně, oběd nebo večeři na své oblíbené hospody. Bon appetit!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

2 + 4 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: