25 niesamowitych faktów o wolno poruszających się samochodach

"O kogo lub co, wybaczyć?" - pytasz. Nie wszyscy wiedzą o tych niesamowitych stworzeniach. Tygrysy są najmneejszymi niedźwiedziami wodnymi in najbardziej odpornymi mikroorganizmami na Ziemi. Wysilenie ich z planety zajmie dużo wysiłku. Naukowcy wciąż zastanawiają się nad swoim pochodzeniem i pewnymi dziwactwami.

Spotkaj się: powolny i 25 niesamowitych faktów na ich temat.

Contents

1. Sąto bardzo małe stworzenia, których rozmiar nie przekracza 1,5 milimetra.

wolny jacht

2. Mały niedźwiedź wodny ma osiem nóg, na każdym z nich jest tyle pazurów.

pazury

3. Pacyfiku starsze niż dinozaury mają ... 400 milijonov lat.

dinozavr

4. W pokarmie niedźwiedź wodny nie jest wybredny. Brez niego może nawet 10 lat!

żywność

5. Zagotuj niedźwiedzicę w alkoholu i przetrwa. Umieść go w wodzie o ciśnieniu wyższym niż w oceanie i wytrzyma ten test.

alkohol

6. Każde środowisko dla nich jest dopuszczalne. Astronauci przeprowadzili eksperyment: wypuścili je w kosmos bez żadnej ochrony. Nic nie stało się niedźwiedziom.

przestrzeń

7. Żywe niedźwiedzie, jak już rozumiano, Moga znajdować się w dowolnym środowisku, ale przede wszystkim kochają Wode i Mokre miejsca.

woda

8. Również niedźwiedzie wodne bardzo dobrze tolerują zarówno bardzo niskie, jak i wysokie temperatury. Na przykład: - 200 i +150 stopni C.

termometr

9. Nie BOJ się niedźwiedzi i promieniowania. Naukowcy, próbując eksterminować zwierzęta, umieszczają ICH w środowisku radiacyjnym tysiąc razy większym niz desetih, ktorý jest w StaniË zabić człowieka. Ale oni przetrwali.

promieniowanie

10. Niesamowita zdolność niedźwiedzi storiti znoszenia wszystkich naukowców zwanych "kryptozją". Niedźwiedzie Maja Inna umiejętność: odcinają metabolizm, wpadają w stan POL-martwy, co uniemożliwia ich zniszczenie.

kryptobioza

11. Wielu naukowców buduje hipotezę, łe voljno je, da je obcym z innych cywilizacji. Polecieli na Ziemię na komecie.

kometa

12. Jaz znowu o promieniowaniu. Białko zawarte w ich ciele jest wykorzystywane przez naukowców do ochrony ludzi przed promieniowaniem.

obrona

13. Żaden z tysięcy gatunków znanych naukowcom nie jest cichy. I zakładają, że jest ich więcej.

gatunki

14. Quicksilver - jedyne stworzenia, ktoré Moga przetrwać i kontynuować życie w przypadku katastrofy nu naszej planecie.

katastrofa

15. Po przebywaniu w wodzie i wysuszeniu kształt korpusu przepustnicy przypomina beczkę. V tem, da se zabrize, se zaczynają neusmiljeno środek przeci z zamrznjeno in trehalozę. Naukowcy ne more biti zmožen s temi močmi, da bi se ta proces v celem svetu ohranil.

baryłka

16. Pokarm niektórych niedźwiedzi wodnych do komórki roślin. Ni opraviti nobenega dela, ki bi ga bilo treba preizkusiti.

drapieżnik

17. Niewielki rozmiar ciekawostek nie przeszkadza im być niebezpiecznymi i śmiertelnymi stworzeniami. Naredite vašo službo za pomoč ostrim zębów jak nóż.

drapieżnik

18. Jeśli Bez jedzenia, łodzie motorowe Moga kosztować 10 lat, SA nienasycone w swoich relacjach małżeńskich. Obserwacje wykazały, že intimny proces kleszczy trwa ni krócej niż godzinę.

okres godowy

19. Niecó rodzaje kobiet po cichu po prosti niezdržebują seksu, aby móc kontynuować potomstwo. Podczas partenogenezy samica po prosti obliki prenaša informacije z DNA do enogenega z jaj.

kobieta

20. Chociaże ne bi mogle sliśno prebrati, ker so bile odkrite. Ich odkrywcą jest ksiądz z Niemiec Johann August Efroim Geze. Da bi zagotovili miało miejsce w 1773 roku.

gaz

21. Kolejny niesamowity fakt o promieniowaniu. Na gardła nie tylko nie ma wpływu, ale Moga ena łatwo przywrócić swoje DNK Po ekspozycji nu promieniowanie.

dnk

22. Niedźwiedzie wodne same mogą stworzyć ekosistem. Na vrh strani Na vrh strani Na vrh strani

wulkan

23. Młode rodzą się cicho już z dorosłymi komórkami, ktoré nie dzielą się, ale Po prostu zwiększają swój rozmiar.

kochanie

24. Gardła są złodziejami. Nisem prepričan, da je DNA, ki bi jo bilo treba prebrati. Ofiarami ich kradzieży są komórki roślinne, bakterije in grzyby.

kradzie k

25. Odwodnienie również nie stanowi dla nich problemu. Wraz z nim walczą, zamieniając się w szklankę, której nie MOŽNA znokautować. Naukowcy coraz bardziej pogłębiają badanie Tej umiejętności, wierząc, Ze może da doprowadzić storiti ulepszenia URZADZEN elektronicznych.

odwodnienie

Na podstawie: List25
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

63 + = 69

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: