Bransoletka z gumki “Quadrofish”

Bransoletka z elastycznych taśm Quadrofish

Jeśli jesteś - początkujący w robótek, MOŽNA spróbować opanować gume tkania jako przykład takich prostych bransolet jak «rybi ogon", "Schody" czy nu przykład "Kvadrofish". Deset drugih stvari, ki jih zanimajo bardzo, pa se bardzo łatwo go pokonać. Dowiedzmy się, jak zrobić samemu.

Jak utkać bransoletki z gumek "Quadrofish"?

Po pierwsze, potrzebujesz maszyny. Wystarczy mieć poskrbi za drobno masko, ponavljajoč se s tem, da si lahko ogledate piškotke. Jest do również wskazane przez sam z nazivom bransoletki - słowo "quadro" oznacza, jak wiecie, numer cztery.

Zanim WIEC zaczniesz, usuń trzeci rząd Gradbeni, tak aby pozostały tylko DWA Z nich - WIEC będzie do wygodniejsze. Rozmieść maszynę tak, aby była otwierana przez otwarte pręty.

Przygotujcie z Góry gumki, PO ułożeniu ICH m dwie grupy m kolorach. Minimalna liczba odcieni, ktorých możesz użyć, da DWA, ale może więcej (powinna za być liczba parzysta, aby zmieniać kolory między soba). Wybór zależy od dvajej wyobraźni, kreatywnych zadań i planów.

Zapoznamy si z przebiegiem prac nad bransoletą "Quadrofish" wykonaną z gumek:

 1. Rozciągnij pierwszą gumkę na wszystkich czterech słupkach.
 2. Bransoletka z elastycznych taśm Quadrofish 1

 3. Usuń iti Z jednego Z barów (dowolnego) i obroč wokół NIEGO, tworząc tak zwaną ósemkę lub krzyżyk.
 4. Bransoletka z elastycznych taśm Quadrofish 2

 5. Zrób na samo z pozostałymi trzema pasami. Če želite izvedeti, če želite, da se na vašem računalniku obrnite na računalnik.
 6. Bransoletka z elastycznych taśm Quadrofish 3

 7. Weź Drugi rezinochku - powinien mieć Inny kolor, jeśli nie Ida storiti tkania solidną bransoletki KOLOR - i rzuca WSZYSTKIE cztery Bary, Jak w kroku 1. Należy pamiętać, že nie jest już wymagane, osiem - w modelu "Kvadrofish 'je także w większości bransoletek z gumy tylko Pierwsza gumka jest skręcona.
 8. Bransoletka z elastycznych taśm Quadrofish 4

 9. Natičnost, ki se nanaša na masažni trzeci elastyczną opaskę, identiczną w kolorze do pierwszej. W tym przykładzie jest różowy.
 10. Bransoletka z elastycznych taśm Quadrofish 5

 11. Na tym etapie powinieneś mieć trzy gumki rozciągnięte na czterech słupach.
 12. Bransoletka wykonana z gumki Quadrofish 6

 13. Używając haka (specjalnego, przeznaczonego storiti tkania gumek lub tradycyjnego dziania), wyciągnij Dolna różową gume.
 14. Bransoletka wykonana z gumki Quadrofish 7

 15. Przenosimy go przez kolumnę i puszczamy, jakby rzucaliśmy do środka tkactwo.
 16. Bransoletka wykonana z gumki Quadrofish 8

 17. Powiel tę akcję dla drugiej kolumny.
 18. Bransoletka z gumki Quadrofish 9

 19. A także dla dwóch pozostałych.
 20. Bransoletka z elastycznych taśm Quadrofish 10Bransoletka z elastycznych taśm Quadrofish 11
 21. Wkładamy maszynę storiti czwartej gumy - znowu czerwonej (jak widać kolory zmieniają się na Jedna). Nastavek je opisan v odstavku 7-8 tega poglavja.
 22. Bransoletka z gumki Quadrofish 12Bransoletka z elastycznych taśm Quadrofish 13
 23. Tak WIEC, Mamy maszynę ZA każdym RAZEM szczątki Trzech rozciągniętych elastycznych taśm, z ktorých Dolna Tłumaczymy m center HAK tkania.
 24. Bransoletka z elastycznych taśm Quadrofish 14

 25. Jak widać, bransoletka rośnie długością, A jej wygląd przypomina nieco trójwymiarowy valj lub równoległościan. Ogolić bransoletkę na żądaną długość, okresowo wypróbowując ją na ramieniu. Jeśli nie pocierasz się, ale jako prezent, dobrze jest wiedzieć Z Góry, Jaki obwód nadgarstka ma osoba, ktorá otrzyma bransoletkę.
 26. Bransoletka z elastycznych taśm Quadrofish 15

 27. I ostatní SZLIF - dowiadujemy Sie, jak zakończyć bransoletkę "Quadrofish". W tym celu, moj na etapie, gdy maszyna wyciągnął Trzy żucia, rzucać JE wewnątrz bransoletki, ale nie umieścić np nowej gumy. Podnieś Druga gume i wsuń ja środka ZE wszystkich Czterech stron. Kiedy byla tylko Jedna maszyna rezinochka (najlepiej tego samego koloru jako pierwszy), wyjąć kraju Z Dwóch kolumn, tak aby byla rozciągnięta nu DWA przeciwległe. Więc łatwiej będzie naprawić zapięcie.
 28. Bransoletka z elastycznych taśm Quadrofish 16

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

85 − 75 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: