Detská izba pre dievča vo veku 12 rokov – dizajn

Detská izba pre dievča vo veku 12 rokov - dizajn

Niekto, celkom nepochopiteľne, vaše dievčatko vyrastalo a stalo sa dvanásťročným. Prestala milovať miestnosť s bábikami a plyšovými hračky. Rodičia už nemôžu vybaviť svoju izbu podľa želania. Ak je vaša dievčina už 12 rokov, mala by byť detská izba pre ňu usporiadaná podľa jej želania. Možno, nápady dievčaťa a zdá sa, že vám chuť, ale nie kategoricky trvať na vlastnú päsť. Je lepšie pomôcť dievčaťu s radom, ktorý nábytok si vybrať, aby bola funkčná a pohodlná, akú tapetu alebo záclony.

Ako vybaviť detskú izbu pre dievča?

Rodičia si musia pamätať, že aj keď je vaše dievča staršie ako 12 rokov, je stále dieťaťom, ktoré niekedy chce byť oklamané. Z tohto dôvodu by mal byť pre dieťa vybraný nábytok silný a bezpečný. Najlepšie je vybrať nábytok modulárny, ktorý sa dá ľahko zložiť alebo pohybovať. Neblokujte detskú izbu rôznymi skriňami. Usporiadanie miestnosti pre dievča musí byť navrhnuté tak, aby vytvorilo útulnú a príjemnú atmosféru v detskej izbe.

Popis detskej izby pre dievča

Farebná schéma pokrytia stien v detskej izbe pre dievčatko školy je lepšie vyzdvihnúť svetlé pastelové tóny. Takže vytvoríte pocit priestrannosti. A môžete na požiadanie dievčaťa urobiť jednu zo stien v miestnosti jasnú.

Závesy by mali nechať prírodné slnečné svetlo, napríklad môžete zavesiť rímske záclony. Aj umelé osvetlenie v miestnosti by malo stačiť: nad posteľou, stôl, zrkadlom.

Nepostrádateľným atribútom interiéru detskej izby pre dievčatko vo veku 12 rokov je stôl so zrkadlom, kde vaša dcéra ukladá svoju kozmetiku a ďalšie malé veci.

No, ak má posteľ ďalšie zásuvky, v ktorých si môžete ukladať posteľnú bielizeň a veci svojej žiačky. V miestnosti umiestnite špeciálny počítačový stôl, na ktorý sa zariadenie môže prispôsobiť, a dievča to dokáže. Nad stolom je žiaduce zavesiť police pre školské potreby. Spacie miesto a pracovný stôl sú lepšie umiestnené na rôznych miestach miestnosti.

V detskej izbe musí byť nevyhnutne miesto pre rôzne police alebo police, na ktorých sú remeslá, časopisy, ozdoby atď.

Detská izba pre dievčatko vo veku 12 rokov - dizajn1 Detská izba pre dievčatko vo veku 12 rokov - dizajn2 Detská izba pre dievča vo veku 12 rokov - design3
Detská izba pre dievča 12 rokov - design4 Detská izba pre dievčatko vo veku 12 rokov - dizajn5 Detská izba pre dievčatko vo veku 12 rokov - dizajn6
Detská izba pre dievčatko vo veku 12 rokov - dizajn7 Detská izba pre dievčatko vo veku 12 rokov - dizajn8 Detská izba pre dievčatko vo veku 12 rokov - dizajn9
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

4 + 5 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: