Hortensja panikuluje “Różowy diament”

hortensja paniculate różowy diament

Hortensja panikulująca "Pink Diamond", da bujnie kwitnący krzew o zgrabnej formie. Potrafi uzupełnić fabułę delikatnym i uroczym pięknem, nadając mu jeszcze większą atrakcyjność.

Hortensja «Różowy Diament» - opis

Krzew ma wysokość Okolo 2 metrów, Prosta forme, nie rozpada się PO deszczu, zachowując jego zgrabną forme. Jego Pedy Sa Silne, A liście Sa szorstkie, w kształcie elipsy, matowo-Zielone.

Kwiatostany Maja długość okolo 30 cm, oreh dużo owoców i sterylnych kwiatów. W kolorze Sa najpierw kremowo-Białe, Z czasem zmieniają się i STAJA się ciemnoróżowe, prawie czerwone. Hortensja "Pink Diamond" kwitnie obficie od POLOWY lata storiti POLOWY jesieni.

Dzięki swojej formie tworzą bardzo piękny falisty Efekt w ogólnym krajobrazie. Ich przewiewne i delikatne czapki świetnie prezentują się na tle zielonych drzew, szczególnie drzew iglastych. Ogólnie rzecz biorąc, hortensje MOŽNA z łatwością dopasować storiti każdego projektu krajobrazu, rewitalizując iti kolorami. Ta roślina jest bardzo ekspresyjna i Daje radość swoim mistrzom przez wiele lat.

Hortensja panikuluje "Pink Diamond" - sadzenie in pielęgnacja

Hortensja roślinna "Pink Diamond" w ażurowym półcieniu, z Dala od bezpośredniego światła słonecznego, ponieważ tylko spowalnia jej wzrost A kwiatostan z tego staje się Mały, w wyniku, caly krzak Traci swoją dekoracyjność.

Jednocześnie nie MOŽNA sadzić hortensji pod drzewami, co wiąże się ze zwiększonym zapotrzebowaniem na wilgoć, której drzewa jej nie gwarantują, ponieważ sami "Pija" jej większość z gleby.

Ponieważ hortensja bardzo Lubi wilgoć, często i obficie podlewać Wode, PO tym nie zapomnij o jej ściółce, używając igieł sosnowych, torfu, trocin.

różowy diament hortensji

Hykensja panikulująca najprimernejši z žvečilnim poljem pH 4-6,5.

Możesz usiąść Sam, w grupach. Ale nie zapominaj, Ze w procesie wzrostu zajmie okolo półtora metra. Wybierając "sąsiadów" ne hortensji, należy wybrać rośliny o ścisłych wymaganiach dotyczących oświetlenia, kwasowości i pojenia. Na przykład Može za być mankiety, hosty lub astilbe.

Zimujące hortensje Sa wyjątkowe, ponieważ trzeba starec się zachować jak najwięcej zeszłorocznych pędów, ponieważ odbędą się nu nich kwitnienia w przyszłym roku. Aby krzak nie Byl zamarznięty, nad nim zbudowano schronienie lub gałęzie SA zgięte storiti ziemi. Najlepsze hibernacje hortensji pod suchym i płaskim schronieniem.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 67 = 73

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: