Jak prać odzież membranową?

Jak myć odzież membranową

Nowoczesna wysokiej JAKOSCI odzież wierzchnia Z tkaniny membranowej štala się niezbędna nie tylko dla sportowców i turystów, ale również dla zwykłych użytkowników. Dziecko w takiej kurtce może przypadkowo wpaść nu distančnik w kałuży A potem się nie zmoczyć. Deset material nie jest dmuchany i dosc odporny na Wode. Ale oprócz tego ma zdolność usuwania nadmiernej wilgoci, ktorá jest emitowana przez ludzkie ciało m postaci potu na zewnątrz. Wiele osób zastanawia się, jak zmywać kombinezon membranowy, ponieważ ta tkanka jest wyjątkowa, sodelovanje oznacza, Ze należy zastosować inne podejście, aby jej nie uszkodzić. Spróbujmy podać kilka wskazówek, ktoré pomogą gospodyni poradzić sobie z tym delikatnym materiałem.

Mycie produktów membranami klimatycznymi

Konieczne je przestrzeganie kilku podstawowych zasad, takich jak pranie kurtki membranowej lub innych ubrań z toego doskonałego materiału:

  1. Zwykłe proszki do prania lub wybielacze zatykają pory i są zdolne do niszczenia struktury membran.
  2. Staraj się nie zanieczyszczać górnej warstwy, ale jeśli tak się StaniË, użyj płynnego lub zwykłego mydła storiti prania Bez chloru.
  3. Posebna orodja za mrzlico - NikWaxTech Wash, Denkmit Fein losjon, Domal sport.
  4. Na takšen način so snovi, ki vsebujejo ikone, ki jih poznamo, če jih želijo uporabljati.
  5. Nie używaj spinu maszynowego. Lepo je videti, da je operacijski sistem brez pomislekov. Możesz po prosti dać produkti czas na wyschnięcie na linie.
  6. Ne pozabite, da pazite na to, da je temperatura zelo majhna.
  7. Właściwości hydrofobowe materiału pomagają przywrócić specjalny pršilo, którego skład fluorowy tworzy błonę nu powierzchni tkanki. Ale Musi być stosowany tylko na czystym materiale.
  8. Dodatna piščanica pomaga pri posebnem zapiralnem detergentu.

Jeśli planujesz, nie używaj ubrań przez jakiś czas, da lepiej kronična iti przed kurzem, przykryty plastikową Folia. Mamy nadzieję, Ze te proste wskazówki dotyczące mycia tkanek błony pomogą ci, A kurtki i kombinezony Beda służyć przez bardzo długi czas.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

15 − 6 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: