Nový rok vo štýle 80. rokov | designremont.net

Nový rok vo štýle 80. rokov

Nový rok vo štýle 80. rokov

Podľa historických meradiel, 80s boli donedávna medzi nami plné ľudí, ktorí na sebe červené kravaty, oktyabryatskie hviezdičky alebo Komsomolu odznaky. Dokonale si spomínajú, ako sa tieto udalosti oslavovali v sovietskych časoch a nie je potrebné zapojiť profesionálneho dekoratéra. Teraz vám povieme, ako prekvapivo je zábavné usporiadať novoročné oslavy a vrátiť sa do Brežnevovej "stagnujúcej" epochy trochu.

Scenár nového roku v štýle 80. rokov

Slávnostný stôl môže byť bohatý, pretože dokonca aj v čase strašného nedostatku ľudia mohli nájsť správnu sadu pre hlavný sviatok roka. Ak chcete zvýšiť pocit, že stojí za to si kúpiť fľašu "sovietskeho šampanského", Mandarin, šproty, vajcia, byť istí, že s cieľom pripraviť "sleďa pod kožuch" a Oliviera, je vždy považovaný za takých slávnostiach jedného z hlavných jedál. Zapnite v predvečer bitky pri zvonkohra hudby nesmrteľného obrazu "Užite si kúpeľ!" Alebo úplne revidovať toto dielo, prínos dobrodružstvo Eugene a Nadi pre zvonenie Tariverdiyeva nikdy nudiť.

Na nový rok v štýle disko 80. rokov bolo úspešné, musíte pripraviť pár vhodných kvízov. Pokúste sa zistiť najlepšieho znalca sovietskych klobások alebo muža, ktorý ľahko pomenuje všetkých generálnych tajomníkov ZSSR. Tanečná súťaž o najlepší výkon "Lambada" a "Tanec kačacích" tiež vždy spôsobuje najlepšie pocity. Shlyagery Sofia Rotaru, Celentano, Pugacheva, Jackson alebo "Time Machine" s moderným hovorím pozná každého školáka. Ponúkajte uhádnuť hostí melódiu, odmeňovať znalcov "cennými" darmi vo forme sladkostí alebo komiksových cien.

Kostýmy pre Nový rok v štýle 80. rokov

Pre štýle disco girl mal kúpiť živé "toxický" farby legíny, krátke pančuchové nohavice, džínsy, šaty a módne Lycra, zatiaľ čo lurex, bundy s vysokými ramenami. Na Nový rok v štýle 80. rokov fit ozdoby v podobe veľkých náušníc, prsteňov, kamienky, svetlé náramky plastové spôsobujúce druhov. Na vašej hlave, vlasy a chemické perm, hojne zalievanie vlasov s lakom. Blush, používajte svetlé (ružové, fialové, fialové, fialové). Muži môžu používať tmavú rolák kompletnú s bielou bundou, svetlou košeľu alebo golf.

Veľká časť dekorácií vo forme zažltnutých plagátov, časopisov "Ogonyok", starých rádií, magnetofónov alebo televízorov nájdete v podkroví alebo v šatníkoch. Obrázky spojeneckých vodcov a hudobných idolov diskotéky sa dajú ľahko vytlačiť na tlačiarni. Vidíte, že je veľmi jednoduché pripraviť takúto večierku, nie je potrebné investície obrovské. Ak dodáte, že hity hudby tej doby sú vždy v móde, je jasné, prečo nový rok v štýle 80. rokov vždy zostáva populárnou témou pre firemnú alebo domácu dovolenku.

Nový rok v štýle 80-tych rokov 1 Nový rok v štýle 80-tych rokov 2 Nový rok v štýle 80-tych rokov 3
Nový rok v štýle 80-tych rokov 4 Nový rok v štýle 80-tych rokov 5 Nový rok v štýle 80. rokov 6
Nový rok v štýle 80. rokov 7 Nový rok v štýle 80. rokov 8 Nový rok v štýle 80. rokov 9
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

45 + = 46

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: