Party v štýle “Alice in Wonderland”

Party v štýle

Bláznivý svet tejto milovanej rozprávky inšpiruje vytvorenie takej absurdnej kostýmovej party. Či už je to narodeniny, svadba alebo Nový rok - tematická strana "Alice in Wonderland" sa bude konať na "Hurray!".

Registrácia strany "Alice in Wonderland"

Vzhľadom k tomu, miestnosť ozdoby budete potrebovať obrovské hracích kariet (môžu byť vyrobené z lepenky a farebných odtieňov), hodiny vo všetkých veľkostiach a tvaroch, vence, poháre, veľa znamení sa slovami "Tak," "Tu," "Späť", "Wrong Way" ...

Aj ako rekvizity pre strany, "Alenka v ríši divov," budete potrebovať Číne čaj, hračiek nábytku, šampiňóny, malé dvere, masky s úsmevom na Cheshire mačka.

Kostýmy pre party "Alice in Wonderland"

Potrebuješ len bunda s volánkom, snehovo biele rukavice, vreckové hodinky na retiazke, staré topánky, valec - budeš mať nádhernú hodinárovku. Ak máte vykresliť Alice, dať na modrej nadýchané šaty ku kolenám, bielu zásteru, čierne cvičky alebo baleríny, biele nohavice a pruhované ponožky.

Pri kostýmu kráľovnej karty potrebujete červenú parochňu, dlhé nadýchané šaty, bielu zástera s obrovským červeným srdcom, korunu, čierne rukavice. Ale hlavnou vecou tu je make-up! Bledá tvár s čiernymi obrysmi obočia a srdcom na perách - to je to, čo potrebujete.

Pre obraz je užitočné pre vás králik smokingu, motýľa, králičie uši, a ako doplnok použiť veľký počet hodín - vreckové hodinky a dokonca aj budík.

Ošetruje na večierku v štýle "Alice in Wonderland"

Na tomto báječne čarovnom čaji sú vhodné cookies v podobe kariet všetkých farieb, drobných capkakeov, pudingu, mrkvového koláča. Ak chcete prekvapiť hostí so šialenou výživou, zaobchádzajte s jedlami molekulárnej kuchyne.

"Alice in Wonderland" - nápady na párty

Ako zábavný program ponúknite hosťom zaujímavú úlohu alebo majstrovskú triedu na prefarbenie bielych ruží. Nezabudnite pripraviť veľa atribútov na možnosť fotografie. V ideálnom prípade zariaďte fotografickú zónu s prvkami rozprávkových atribútov. V prírode môžete zorganizovať vonkajšie hry a krokety.

Party v štýle Party v štýle Party v štýle
Party v štýle Party v štýle Party v štýle
Party v štýle Party v štýle Party v štýle
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

7 + 3 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: