Brambory “Elizabeth” – popis odrůdy

Brambory Elizabeth popis stupně

Je těžké přecenit důležitost brambor na našem stole. Po dlouhou dobu se tato tradiční zelenina používala ve všední dny i na dovolené. A teď si nedokážeme představit naši stravu bez tohoto nádherného a uspokojujícího produktu. Různé druhy brambor jsou vhodné pro přípravu různých pokrmů.

Takže, aby byly smažené brambory křupavé a neprášené, je třeba vybrat takové odrůdy, které obsahují málo škrobu. A naopak - abyste si mohli vychutnat lahodné brambory s bramborovou kaší, musíte si vzít brambory s velkým obsahem škrobu pro vaření. Také se vyrábí mnohem rychleji a je velmi drobivý, což se vyžaduje u bramborového pyré.

Existují takové druhy brambor, které se kombinují v sobě a dobrém vkusu a lezhkost, a uchovávají se dobře až do příští sezóny. Jednou z těchto odrůd je odrůda brambor "Elizabeth".

Brambory "Elizabeth" - vlastnosti

Tato odrůda je jedním z prvních plemen brambor chovaných domácími chovatelkami. Navzdory tomu, že po otevření množství různých odrůd, brambor "Elizabeth" - a dodnes uvítacího hosta na našem stole. Chovatelská stanice Vsevolozhskaya a Leningradský výzkumný ústav "Belogorka" společně vyráběli paletu brambor "Elizabeth" s vynikajícími spotřebitelskými vlastnostmi.

Bush "Elizabeth" je malý, ve srovnání s bratry. Listy jsou velké, nasycené zelené. Odrůda neochvějně klesá s vaječníky a nevytváří hrášek.

Hlízy mají kulatý tvar, některé mírně zploštělé, barva kůry je nažloutlá až světle béžová. Povrch hlízy je hladký, bez drsných okrajů s těžko viditelnými očima. Buničina je bílá, při manipulaci po čištění v kontaktu se vzduchem není vystavena ztmavnutí.

Stupeň „Elizabeth“ plodný - v křoví asi deset velkých hlíz, a na hektar, s správné zemědělské techniky, odebraných ze čtyř metrických centů brambor. Vynikající chuť, průměrný obsah škrobu, vynikající konzervace na novou plodinu bez ztrát - to vše nemůže selhatBrambory Elizabeth jako jednoduchý spotřebitel, který chce na svém místě chovat lahodný a vysoce výnosný produkt. Významná výhoda "Elizabeth" je považována za velkou odolnost vůči všem druhům chorob brambor, s výjimkou pozdní puchýře - k ní je průměrná stabilita.

Dnes je na trhu uvedena výsadba "Elizabeth1", která je geneticky modifikována. Pokud se nemáte strach z pokusů, pak nákup tohoto bramboru, Colorado brouka a nemoci nejsou strašné, a velká plodina je zaručena. Ale ti, kteří nechtějí riskovat zdraví, byste si měli vybrat starou a testovanou léta "Elizabeth".

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

25 − 18 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: