Inteligentní lůžka pro vysoké plodiny

inteligentní lůžka pro vysoké plodiny

Každý letní rezident nebo amatérský zahradník chce na svém pozemku shromáždit velké sklizně. Ukazuje se, že realizace snů je docela jednoduchá. Chcete-li to udělat, stačí opustit tradiční řízení zahrady ve prospěch inteligentních postelí pro vysoký výnos. Navíc výhody inteligentních postelí nekončí jen s rostoucími výnosy, je také snadnější se o ně postarat. Jednoduše řečeno, po přípravě inteligentního lůžka jednou jste osvobozeni od dalších starostí - pro vás bude již několik let růst zelenina téměř nezávisle. Řekněme více o tom, jak vytvořit inteligentní zahradní postel a co to je.

Pěstování zahradních plodin na vysokých lůžkách

Chytré postele - to je především inteligentní přístup k řízení zahradní ekonomiky. Každý letní obyvatel si všiml, jaké silné rostliny rostou na hromadách kompostu. Ale i nadále ignorovat tuto skutečnost, všichni trvale pokračujeme v pěstování semen v jednoduché zemi. Ale po výměně půdy zcela organické, v připravené vysoké posteli, můžete získat trojnásobný výnos ze stejné oblasti.

Pěstování zeleniny na vysokých postelách vyžaduje počáteční přípravu a konstrukci krabice, ale koneckonců k vytvoření pravidelného hřbetu jsou vyžadovány síly. Více, zalévání vysokých postelí je mnohem jednodušší, protože voda se neskloní mírným svahem, ale jde přímo na kořeny rostlin. A vzhledem k tomu, že postele jsou "izolované", budou mít teplo déle a buriny v nich rostou mnohem méně.

Jak uspořádat inteligentní zahradu?

Promluvme si o tom, jak vytvořit inteligentní zahradní postel, přičemž se budeme věnovat příkladu zkušeností dvou úspěšných zahradníků, kteří dosáhli pozoruhodných výsledků, rostoucí zeleninou využívající tuto technologii.

Chytrá zahrada Igor Liadov

Plnění:

 1. Nejprve musíte postavit postel postele. K tomu budete potřebovat dřevo, desky nebo plochou břidlici.
 2. Hobliny se šířily na šířku 80-120 cm a trochu zeminy.
 3. Na spodní straně hřebene položil lepenku. To zabrání vývoji plevele.
 4. Posypeme malou vrstvou písku.
 5. Následně se nachází organický odpad, jako jsou listy kukuřice nebo slunečnice, bramborové nebo mrkvové listy, zbytky z kapusty nebo rajčat.
 6. Nalijte lůžko hnoje nebo bylinné infuze a zakryjte 8-10 cm půdy.

Chytrá zahrada Igor Liadov je připravena.

rostoucí zelenina ve vysokých lůžkách

Chytré lůžko pro Kurdyumov

Postup:

 1. Krabice pro takové lůžko je vytvořena na stejném principu jako v předchozí verzi.
 2. První vrstva hřebene by měla tvořit větve, štěpky a piliny.
 3. Poté, co můžete v krabičce položit kompost, humus, listy a rostliny zůstávají.
 4. Poslední vrstva je obyčejná země 10-15 cm.
 5. Krásná zahrada Kurdyumova je připravená.

Po přípravě takové postele na podzim můžete na jaře bezpečně vysadit sazenice nebo semena a čekat na bohatou sklizeň.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

60 − = 58

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: