Laparrow pro psy

laparou pro psy

Lapo-praní pro psy není vtip, ale skutečný objekt, který usnadňuje život pro majitele čtyřnohého společníka a samotného zvířete. Koneckonců, počasí je jiné a stále musíte chodit po psu, takže Paw Plunger je snadný způsob, jak vyčistit špinavé nohy a nerozmazat byt po promenádě. Díky tomuto vynálezu nemusíte umývat podlahy pokryté špinavou vodou a pokoušet se uklidit tento bláznivý dům po příštím pobytu vašeho malého přítele v koupelně a také nemusíte vyčistit špinavé tlapky od podlahy v bytě.

Jak umýt tlapky psa?

Zařízení pro umývání tlapky psů Paw Plunger je tak snadné, že je těžké si to představit, dokud ho nevyzkoušíte. Stačí nalít vodu na úroveň horních štětin a přidáte prací prostředek, abyste dosáhli většího efektu, položili tam nožní nohu, několikrát držte a držte a vše - úloha číslo jedna je dokončena. Zbývá pouze otřít suchou utěrkou tlapky a nechat psa chodit po domě.

Dávejte pozor, dokonce i písek, který je velmi obtížné umýt, a někdy zůstane žít mezi prsty zvířete a pod drápy, obecně zmizí po použití Paw Plunger.

Je velmi snadné umýt zařízení pro mytí tlapky - vyprázdněte špinavou vodu a písek a opláchněte, jako každý jiný hrnek nebo šálek.

Jak je zařízení pro mytí tlapky pro psy?

Zevnitř se Paw Plunger podobá termosku, což je velmi pohodlné držet v ruce. Uvnitř termosku je odnímatelná nádoba s otvory a kartáči směřujícími uprostřed. Štěrka není tuhá, takže vašeho psa neublíží, ale je dostatečně elastický, dokonale čistí nečistoty nejen z povrchu nohy, ale i hluboce soustředěných kusů. Díky působení pístu, když se tlapka pohybuje nahoru a dolů a štětiny jsou vymyté, je ideální.

Na horní straně tlačného plunžru jsou gumové těsnění, které neumožňují stříkání špinavé vody při odstraňování tlapky ze zařízení. Mají jinou vlastnost - "vyvíjejí" vlnu a nekoupí z ní vodu. Přestože je lepší mít s sebou ručník, aby absorboval zbývající kapalinu.

Tento úžasný vynález se zavře s plastovým víkem s řetězcem, abyste náhodou neztratili tento nezbytný předmět. Vnější část hrnku je vyrobena z neoprenu, který zajišťuje úplnou izolaci vody. A jeho tvar a nerozbitný materiál zaručují dlouhou životnost lapomu.

Zařízení pro mytí tlapky psů Paw Plunger přišlo k nám ze Spojených států amerických. Vynalezl jeho Brian Leri - slavná herečka, novinářka a spisovatelka, se nyní stala vynálezcem. Před čtyřmi lety byla ve Spojených státech americká pračka na lapáky. Ale v Rusku, "se pohyboval" právě nedávno a okamžitě vyhrál srdce majitelů čtyřnohých mazlíčků.

Zpočátku bylo toto zařízení navrženo pouze pro velké psy. Po chvíli existovaly kopie pro média a dokonce i pro nejmenší plemena. Zde jsou její kategorie:

  1. Petit pro velmi malé plemeny psů a koček.
  2. zařízení na mytí tlapky pro psy

  3. Střední pro malé psy vážící od 9 do 27 kg.
  4. Velké u velkých plemen psů o hmotnosti vyšší než 27 kg.

Tam jsou také univerzální vzorky pro všechny velikosti, například, Ginsey Pet Paw. Kapacita zařízení je až 900 ml vody.

Pračka je jednoduše nenahraditelná na silnici, zvláště když cestujete autem, když se váš mazlíček najednou rozhodne projít na jakémkoli místě trasy.

Jakmile si koupíte Paw plunger, nemůžete si představit život bez něj, takže bude lépe pečovat o svého mazlíčka.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

74 − = 69

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: