Party ve stylu retro

Party ve stylu retro

V posledních letech se stal retro stylu velmi populární, což znamená, že rozhodnutí uspořádat takovou party pro každou oslavu bude vynikajícím nápadem.

Retro večírek může být uspořádán v kavárně, hospůdce, montážní hale nebo pronajatém garsoniálním bytě.

Vedení korporátního stylu v retro stylu není obtížné, ale svátky se budou konat pouze v případě, že vše bude promyšleno do nejmenších detailů. Musíme maximálně vyjadřovat módu, styl a náladu blízkých 80-90 let, pozvaní budou moci získat spoustu nezapomenutelných dojmů.

Vyzdobíme chodbu

Pořádání party takového plánu zpravidla připomíná pozvaný školní večer, kde se většinou věnuje tance. Požadované atributy interiéru ve stylu retro jsou vinylové desky, plakáty a plakáty s legendami o hudbě a kině, populární v té době. Jako scenérie, gramofon, záznamník nebo magnetofon budou užitečné.

Kostýmy a večerní šaty v retro stylu

Odesláním pozvánek na párty nezapomeňte jasně uvést kód oblečení.

Dívky se dokonale hodí na světlé šaty s bujnými sukněmi, punčochy s stehy, mohutnými šperky a sandály na nízké patě. Obdivuhodně doplnit obrázek v retro stylu je vysoký účes, zdobený malým lukem nebo elegantním kloboukem, rukavice na ruce.

Pruhovaná bunda s širokými rameny, úzké kalhoty, bavlněné šály nebo úzká kravata jasných barev, šle, klobouk jsou vhodné pro mladé lidi.

Menu pro večer v retro stylu

Na každé party v retro stylu by mělo být menu co nejvíce "studentské". Žádné komplexní koktejly nebo drahé mořské plody jsou potřeba.

Na sváteční stůl musí být přítomny takové tradiční pokrmy jako olivier, želé ryby, kotlety, vinaigrette, želé, brambory, bramborová kaše, kompot. A samozřejmě, abyste zvýšili sváteční náladu, nezapomeňte na plnění vlastní přípravky.

Hudba v retro stylu

Zvláštní pozornost by měla být věnována výběru hudby, protože většina strany se bude konat v tanečním tanci. Nepotřebuje moderní hity. Můžete zdůraznit daný styl pomocí píseň Elvis Presley, The Beatles, Modern Talking, Queen, E-Type, Bill Haley, stejně jako místní kapely Bravo, Time Machine a další.

Chcete-li cítit veškeré kouzlo té doby, pomůžete také diskům Frank Sinatry, lehkému jazzu nebo hudbě z Moulin Rouge.

Správně uspořádané retro party dává všem přítomným hodně zábavy!

Party ve stylu retro1 Party ve stylu retro2 Party ve stylu retro3
Party ve stylu retro4 Party ve stylu retro5 Party ve stylu retro6
Party ve stylu retro7 Party ve stylu retro8 Party ve stylu retro9
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 5 = 15

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: