Rostliny odolné vůči suchu

rostliny odolné proti suchu

Kdo z nás by nechtěl vidět, že jeho místo kvetou a svěží zeleně? Ale často sen o svěží zelené rozbije na neschopnost poskytnout obyvatelům dače takže potřebují pravidelnou zálivku. Řešení v této situaci se může stát zvláštní výsadba suchu odolné rostliny, které jsou již denní úpravu vody mohou přežít i v nejsilnější teplo.

Stromy odolné vůči suchu

V případě, že v létě není často dopřává vám deštích často napojena půda není možné, a dopřejte ovoce své zahradě stále chtějí, doporučujeme dávat pozor na třešně. Jedná se o vzácný zástupce ovocných stromů, které lze běžně produkují ovoce iv nejsušších letech úspěšně přežívajících v tomto poměrně tuhé zimy. Na třešně a výhody patří jeho schopnost růst na vyčerpané půdě, a kompletní lhostejnost k znečištěném městském ovzduší.

rostliny odolné proti suchu_1

Dostatečně vysoká odolnost vůči suchu a nabízí Saskatoon, také známý jako rybízu. Chuťové a jeho malé plody, stejně jako schopnost snadno přenášet a letní sucho a zimní mráz nemá irgu vítaným hostem v každém místě země.

rostliny odolné proti suchu_2

Ti, kteří chtějí dosáhnout odlišného dekorativního účinku vedle plodiny, by měli na pozemku zasadit ptačí třešeň, což je také charakteristické vysokou odolností proti suchu.

suché rostliny_3

Suché keře

Vytvoření krásného živého plotu s minimem potíží není obtížné, pokud se rozhodnete pro borůvky. Není to jen krásný keř odolný proti suchu, ale také zdroj lahodných jedlých bobulí.

rostliny odolné proti suchu_4

Dřišťál není horší než jakékoliv dekoraci, odpor k potížím počasí a hlohu, který lze použít i jako živý plot.

rostliny odolné proti suchu_5

Když už mluvíme o zahradních rostlinách odolných vůči suchu, nemůžeme ignorovat kukuřice a angreštiny společné všem.

suché rostliny_6

Zahradní květiny odolné vůči suchu

Mezi vysokými zahradními květinami, odolnými proti suchu, je slepice nebo tyčinka s důvěrou drží dlaň šampionátu. Jasné velké květiny této rostliny tradičně slouží jako ozdoba přilehlých předních zahrad, aniž by na oplátku vyžadovala absolutní péči.

rostliny odolné proti suchu_7

Vysazena na pozemku o okrasné cibule nebo Allium může vyřešit dva problémy najednou: zdobí zahradu s jasnými neobvyklými barvami a zbavit řady škůdců, což je rostlina odrazuje od jeho vůni.

rostliny odolné proti suchu_8

Vynikající sucho a jasná africká crocosmia. Jasné květy této rostliny mohou dýchat život i v nejnechutnější a opuštěné lokalitě.

rostliny odolné proti suchu_9

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

12 − 6 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: