Stolní deska s vlastními rukama

Stolní deska s vlastními rukama

Navrhování nábytku vlastní rukou není jen způsob, jak šetřit peníze. Provedení stolu s vlastními rukama bude velmi vzrušující. Tradičně zvolte dřevo, keramickou dlažbu nebo práci s umělým kamenem. Ale všechny tyto materiály, přestože se dají laikům, ale vyžadují určité znalosti. V našem případě se pokusíme vyrobit pult s vlastními rukama v mnohem zjednodušené verzi. Zde nepotřebujete žádné znalosti nebo dovednosti ze stavebnictví.

Jak udělat stůl s vlastními rukama?

 1. První věc, kterou budeme muset udělat, je vytvoření budoucího stolu. Pro tento účel jsou vhodné MDF nebo dřevotřískové desky. Povrch by měl být hladký. Rozměry velkých desek plně odpovídají požadovanému tvaru hotové desky. Je měřeno buď starým stolem, nebo ve stadiu návrhu se počítá.
 2. Stůl s vlastními rukama1

 3. Výška kuliček bude záviset na požadované tloušťce naší desky
 4. Stolní deska s vlastními rukama2

 5. Z řezaných kusů pod kuchyňským pultem vyrobeným sami postavíme rám. Předvrtejte otvory a potom šrouby našroubujte. Tímto přístupem se desky nikdy nevytvoří, pokud vynaložíte úsilí.
 6. Stolní deska s vlastními rukama3

 7. Jakmile se sestaví rám pro výrobu stolu s vlastními rukama, přistoupíme k přípravě rovného povrchu pro nalévání. Vezmeme něco jako dlaždice z pilin a vyrovnáme ji hladinou.
 8. Stůl s vlastním rukama4

 9. Takže, všechny úrovně stanovené, rám je také připraven. Další fáze vytváření kuchyňské desky vlastním rukama - příprava všeho pod naléváním. Takže když naléváme beton, nevylijeme a nezískáme drsné hrany, budeme pracovat přes všechny silikonové spoje bez výjimky. To je také vynikající způsob, jak dát dokončenou konstrukci hladší tvar. Silikon se aplikuje pomocí dávkovače a rozdělí se prstem.
 10. Stolní deska s vlastními rukama5

 11. Nyní je vaším úkolem distribuovat speciální tekutinu po celé ploše, abyste mohli snadno odstranit hotovou konstrukci. To vše se prodává ve stavebnictví a poradce vám pomůže získat potřebné.
 12. Stolní deska s vlastními rukama6

 13. Dobře a teď je nejdůležitějším okamžikem při výrobě stolu pro kuchyň vlastními rukama - nalitím betonu.
 14. Nejjednodušší způsob práce je použití malého betonového mixéru. Veškeré informace týkající se přípravy a použití hotového roztoku jsou uvedeny na obalu. Pokud je příliš mnoho vody, výsledek bude poněkud nestabilní.
 15. Stolní deska s vlastními rukama7 Stolní deska s vlastními rukama8 Stůl s vlastními rukama9
 16. Proces nalévání kuchyňské desky, vyrobené vlastními rukama, probíhá ve dvou fázích: nalijte polovinu formy, pak vložte výztužnou síť a pak druhou polovinu roztoku. Samotné pletivo by mělo být řezáno o pár centimetrů méně, aby se na koncích talíře nelesklo.
 17. Stůl s vlastním rukama10 Stolní deska s vlastními rukama11
 18. Pomocí speciálních ekvalizérů pracujeme na povrchu správně, takže v roztoku není žádný vzduch. Pro tento účel použijte pouze dřevěnou desku nebo ruční broušení.
 19. Stolní deska s vlastními rukama12

 20. Přibližně zde by se měl tento obraz po všech vyrovnávacích pracích získat. Takže můžete roztok bezpečně nechat zmrazit.
 21. Stolní deska s vlastními rukama13

 22. Vše pokryjeme polyethylenem, pak beton nebude vyschnout. Za pár dní můžete sporáky bezpečně vyjmout.
 23. Stůl s vlastním rukama14

 24. Vyvíjíme naši kostru.
 25. Stolní deska s vlastními rukama15

 26. To bude vypadat jako zmrzlé vzduchové bubliny, pokud to nestačí k vyřešení řešení.
 27. Stolní deska s vlastními rukama16

 28. Pokud se na povrchu vytvoří spousta takových dutin, jsou odstraněny mletím. Můžete jej použít jako smirkový papír a tady jsou takové kruhy s diamantovou drtí.
 29. Stolík s vlastními rukama17

 30. Po rozemletí povrchu se ošetřuje tmelem v několika poměrně tenkých vrstvách.
 31. Stůl s vlastním rukama18

 32. S pomocí silikonu jsme nastavili pult, který jsme vyrobili sami, na místo.
 33. Stůl s vlastními rukama19

 34. Zbývá pouze zakrýt kamny speciálním voskem a vše je připraveno!
 35. Stůl s vlastními rukama20

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

16 − = 12

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: