Ćwiczenia na odchudzanie całego ciała

čwiczenia na odchudzanie całego ciała

Lubimy narzekać na Fakt, Ze nie Ma absolutnie żadnej możliwości, aby nie pójść nu żadne szkolenie, ale nawet w domu. Nie ma miejsca, czasu, wysiłku, lista skarg naredi niebiańskiego urzędu mogła być kontynuowana w nieskończoność, gdyby taka możliwość się nie ukazała.

Tutaj, na przykład, ćwiczenia nu utratę WAGI całego ciała muszą spędzić tylko 14 i Pol minuty. Jeśli chodzi o obszar, da dla całego kompleksu ćwiczeń narediti utraty WAGI dla całego ciała potrzebujesz nie więcej niz DWA metry, ki raczej obszar równy twojej wysokości Z wyciągniętymi ramionami m pozycji nu brzuchu.

Czas ... coz, nawet jeśli nie MASZ 15 Minut nu za Wszystko w ciągu dnia, możesz obudzić się 20 Minut wcześniej, aby kłamać okolo 5 Minut i ćwiczyć przez 14 i Pol minuty.

Trening intervala - 5 čevljev in 5 kozličkov. Časovni razmik - 25 sekund na čakanju, pri odpovedi - 10 sekund.
Za naprawdę jest ćwiczenie na utratę WAGI wszystkich CZĘŚCI ciała, MDR zobaczysz wiarygodność takiego twierdzenia, gdy tylko zrobisz co najmniej jeden Krag pięciu.

Ćwiczenia

  1. IP - stojąc, szerokość STOP na szerokość ramion, rece zgięte w łokciach, dłonie odsłonięte równolegle storiti podłogi. Rzucamy kolanami naprzemiennie, wyciągając reke storiti dłoni. Jeśli Sa sily, unieś dłonie wyżej, co najważniejsze, nie opuszczaj ich na kolana i nie zginaj pleców.
  2. Kładziemy Nazi kładąc kolana do klatki piersiowej na przemian z wydechem. Tvoje ime je równy, żołądek podciągnięty, nogi wyprostowane do końca.
  3. Leżymy na plecach, nogi są w połowie wygięte i uniesione pionowo. Podnosimy obie stopy jednocześnie wydychając powietrze, przy wdychaniu łączymy je razem. Ręce w talii lub na karku, talia jest całkowicie dociśnięta do podłogi.
  4. Kładziemy nacisk kładąc, stopy symulują bieg z wysokim wzrostem kolan.
  5. Położyliśmy się podłodze, z tyłu, z wyciągniętymi nogami, z rękami nad głową prosto. Po wydechu wykonujemy podnoszenie ciała skrętem w Prawo A równolegle narysujemy storiti piersi prawe kolano. Podczas wdechu kładziemy się na podłodze. Zmieniamy się na obie strony.

Powtarzaj wszystkie kolejne 4 razy.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 41 = 48

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: