Dieta Svetlana Permyakova

dieta jest oświetlona przez Permian

Fani serii "Stażyści" i KVN dokładnie wiedzą, kim jest Svetlana Permyakova. Za prawda, ludzie zwykle pamiętają ja z prawdziwym dmuchnięciem, ale teraz da już nie jest prawda. Kobieta zdecydowanie zdecydowała się schudnąć i osiągnęła swój cel, A teraz Dieta Swietłany Permyakowej jest dostępna dla wszystkich.

W jaki sposób Permyakova zdecydowała się na dietę?

Nie jest tajemnica, Ze Swietłana zawsze miała wizerunek wesołego bbw i nigdy nie byla nieśmiała. Swobodnie zjadła wszystko, co lubiła i przez lata nie patrzyła na strzałę łuski. Wszystko do było poza jej zainteresowaniami. Przyznała nawet, że wizerunek Lyuby z "Internova" je bardzo blisko natury in ogólnie słodka. To je všeč, da bi bilo bolje, če bi XXI leto, ki ni bil poddana ogromno modi na rzecz utraty wagi i kości. Wręcz przeciwnie, Swietłana była dumna ze swoich wspaniałych i kobiecych obrazec.

W pewnym momencie życia Permyakovej nastąpiła rewolucja: dowiedziała się o swojej ciąży, A później urodziła córkę. I Wszystko poszło jak zwykle, dopiero PO 3 miesiącach PO radosnym wydarzeniu Svetlana zauważyła, že jej Waga została wybrana aktivnosti krytycznie wysokich wskaźników, A postać z kobiecej zmieniła się w postać w kształcie Kuli. W tym momencie gwiazda postanowiła zjednoczyć się i stracić na wadze.

Główną trudnością w odchudzaniu gwiazdy było karmienie piersią. Po prostu obawiała się diety, aby mleko nie straciło pełni swoich właściwości użytkowych. Na początek odmówiła jedzenia tłustego, mączystego i smażonego i ciągle chodziła na siłownię. Jednak ciężar zniknął bardzo powoli.

Później w życiu Zvezdnice zdarzyły się DWA traumatyczne wydarzenia: rozwiodła się z mężem i prawie straciła Matke, ktorá walczyła O przetrwanie Po ciężkiej chorobie. Jedzenie było możliwe tylko późno w nocy, A masa nieubłaganie skradała się.

W tym czasie zdesperowana gwiazda próbowała wszystkiego: herbat na odchudzanie, pigułki, akupunkturę ... jednak efekt Byl bardziej tradycyjny.

Dieta Svetlana Permyakova: efekt

Fani artysty Po prostu sapnęli, gdy zobaczyli pierwsze zdjęcia Swietłany PO przejściu kursu odchudzającego. Przez 3 miesiące kobieta pozbyła się 16 kilogramów nadwagi IW nowym przebraniu nie było tak łatwo się dowiedzieć. Osiągnięty wynik całkowicie ułożył gwiazdę i postanowiła pozostać Przy obecnej wadze, wspierając sylwetkę treningiem sportowym.

Svetlana Permyakova: dieta, masaža, šport

Za ciekawe, Ze aktorka nie uważa jej diety Permyakova ZA Główna zaletę nowej postaci. Jest pewna: najważniejszą vlogo w tym procesie odegrał profesjonalny masaż, dzięki któremu udało jej się przyspieszyć metabolizm i pobudzić krążenie krwi tkanek, co pozwoliło jej organizmowi intensywniej spalać Tłuszcz. Efekt jest oczywisty: urosła o 16 kilogramów, gwiazda wygląda napięta i atrakcyjna, jakby nigdy nie miała nadwagi.

Sama dieta została wybrana, tako jak powinna być aktorką, Hollywood. Sistem ten polega na ograniczeniu spożycia tłuszczów i prostych węglowodanów - przede wszystkim słodyczy i Maki. Zasady diety Svetlany poły dość proste:

  • całkowita odmowa cukru;
  • dieta permu

  • odmowa słodyczy mi wszystkich przejawach;
  • odmowa soli;
  • odrzucenie wszystkich produktów zawierających konserwanty - kiełbasy, przysmaki MIESNE i rybne, konserwy, jogurty ITP ;.
  • przestrzeganie podstawowych zasad prawidłowego odżywiania;
  • odmowa przejadania się;
  • zdrowe kombinacje produktów;
  • odmowa mąki;
  • odmowa tłuszczów.

Ponaša se z głównych ról w odchudzaniu Permyakova grał šport. Pomembno je, da se vnaprej pripravi harmonogram, ki je na voljo v programu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

32 − = 30

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: