Bromelainas

bromelainas

Kaip žinote, yra du būdai, kaip numesti svorio - dietos ir fitneso ar stebuklingą tabletochku, kad bus padaryti viską už jus. Nejuok, nes tai tokiu primityviu būdu, kurį daugelis iš mūsų galvoja. Atėjo laikas būti apšviesta!

Riebalų degiklis bromelainas?

Populiariausi "tarp žmonių" yra dietos tabletes su bromelainu. Bromelaina - vadinamasis katalizatorius baltymų ir riebalų apykaitą, kuri normalizuoja žarnyno funkciją, turi priešuždegiminį poveikį ir gaivumo savybes. Nuo 2000 metų šis fermentas užkariavo vidaus rinką. Bromelaina išgaunamas iš stiebų ananasų medžio, ne iš ananasų ir visiems nusivylimui, jo magiškas galias buvo greitai išsklaidė mokslininkai ir daugiau pažangių ratą, terminas "bromelaino svorio", dabar jis yra ne ekstazė, ir ironiška šypsena. Kai ten buvo masė garbinimas riebalų degikliai, bromelaino, pagal reklamuotojų, jame ne tik stiebai, bet ir ananasų. Tačiau netrukus sužinome, kad ananasai ir bromelainas nėra palydovai.

Taigi, bromelaino fermentas tikrai skaido baltymus į aminorūgštis, iš kurių mūsų kūnas kaupia viską, kas būtina gyvenimui, įskaitant raumenis. Tai tikrai plius tiems, kurie nori numesti svorio. Tik ne vien tabletėmis, bet fiziškai mokant, mums reikės bromelaino savybių, kad baltymai būtų suskaidomi į aminorūgštis.

Koks yra bromelaino pavojus?

Kita vertus, dirbtinai papildyti savo kūną bromelainu galima tikėtis aterosklerozės atsiradimo. Tai tiesa. Kasdien apie 30% sunaudotų riebalų išsiskiria mūsų išmatose esančia gaubte. Šis riebalas yra nenaudingas, ir mes tiesiog atsikratome jo. Tai yra apie 300 kcal. Atsižvelgiant į bromelaino nuosavybė suskaidyti riebalai, tada imtis tabletes riebalų degiklis, mes neduosime galimybę pareikšti 30% riebalų (300 kalorijų!), Ir pradėti juos padalinti. Dėl to riebalų ląstelės patenka į mūsų kraują. Ir tai dar ne viskas. Riebalams transportuoti yra baltyminiai apvalkalai, kurie gali būti labai tankūs ir mažesni. Pastarasis yra mūsų atvejis, nes nuolat skaldant visus baltymus, mes turime deficitą. Kūnas dirba taupymo režimu ir tam tikram baltymų transporteriui, todėl reikia daugiau toleruotinų riebalų rūgščių. Rezultatas yra vienas žingsnis aterosklerozės link.

Produktai su bromeliu

Išardytos bromelaino funkcijos, kontraindikacijos, dabar pakalbėkime apie tai, kur yra bromelainas. Naudodamiesi natūraliu būdu, mes neatspindėsime lazdelės turiniu ir neigiamomis pasekmėmis ne tik sveikatai, bet visam gyvenimui negalima bijoti. Kaip minėta, bromelainas išgaunamas iš ananasų stiebų, pačioje vaisių jis taip pat yra, bet mažiausiu kiekiu. Tai yra galimybė derinti naudingus ir skanius produktus, tačiau žmonės su aukštu rūgštingumu turėtų apriboti ananasų naudojimą, nes kalbama apie rūgštus vaisius. Be to, po užkandžių su šiais vaisiais turite praplauti burną, nes rūgštingumas yra sunaikintas danties emaliu.

Jūs būsite šiek tiek nustebęs rasti bromelainą> kefyru. Galų gale jis neturi nieko bendro ananasas bromelainasturi ananasom.Odnako visi žinome savo teigiamą poveikį žarnyno ir sveikas žarnyno - tai ne tik laiko, ekskrecija atliekų, be vidurių užkietėjimo, bet ir gražus ir sveika oda.

Galima padaryti tokią išvadą. Tačiau gamtoje maistinių medžiagų masė nesupranta, kad didinant katabolinę kūno funkciją, jūs galite saugiai sudeginti visus riebalus. Riebalai - taip pat nėra kliūtis, bet ne tie, kurie yra iš pyragų, kepta vištienos ir riebalų. Suraskite mitybos pusiausvyrą ir nepamirškite apie nuolatinį, vidutinį fizinį krūvį.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 1 = 2

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: