Joga - efektas | designremont.net

Joga – efektas

jogos efektas

Jogos naudojimą moralinei ir fizinei sveikatai sunku pervertinti. Žmonės, kurie užsiima šia senovės praktika, skiriasi nuo kitų ramybės, lankstumo, sklandaus judesio, emocinio stabilumo ir puikaus imuniteto. Jogos praktikavimo poveikis didėja: kuo ilgiau jūs praktikuojate, tuo geriau jaučiate.

Jogos poveikis sveikatai

Jogos nauda moterims ir vyrams yra akivaizdi, nes ji nėra paslėpta ir ilga, tačiau pasireiškia gana greitai. Joga turi tokią įtaką kūnui:

 1. Joga per raumenų ištempimą leidžia giliai atsipalaiduoti, kuri pašalina ne tik įprastą nuovargį, bet ir lėtinį, net ir po ilgo streso.
 2. Atlikdami jogą, padidinsite savo ištvermę ir pasieksite naujus lankstumo rodiklius.
 3. Įrodyta, jog jogas gerina kraujo ir limfos apytaką organizme.
 4. Dirbdami joga, padidinkite plaučių tūrį, kad jūsų ląstelės geriau praturtėtų deguonimi. Šis efektas leidžia sulėtinti senėjimo procesą.
 5. Visi organai ir visos kūno sistemos pradeda dirbti harmoningai ir sklandžiai, vis mažiau kyla problemų.
 6. Kūno imuninė sistema yra sustiprinta, apsauginės jėgos padidina savo išteklius, kodėl katariniai ir kiti virusinės ligos praktiškai išnyksta.
 7. Po traumos ir ligos joga padeda atstatyti ir atkurti sveikatą (tai turėtų būti aptariama su gydomuoju gydytoju).
 8. Joga leidžia tobulinti endokrininę sistemą ir išspręsti susijusias problemas.
 9. Jogos pamokos gerina metabolizmą net ir suaugus, todėl lengviau kontroliuoti svorį.
 10. Azanų vykdymo metu dirba visi kūno raumenys, dėl ko kyla jėgos judesys, judrumas, raumenų korsetas ir raumenų ir raumenų sistemos gerinimas.

Žinoma, tai nematysite po 2-3 sesijų, bet po mėnesio įprastos praktikos efektas jau bus toks. jogos rezultatasKuo ilgiau jūs užsiimate, tuo daugiau sveikatos pasikeitimų pastebėsite.

Joga: veiksmingumas psichikai

Reguliari praktika sustiprina nervų sistemą, padidina atsparumą stresui ir leidžia jums optimistiškai pažvelgti į pasaulį:

 • bendra įtampa pašalinama;
 • emocinio perdegimo sindromas yra neįtrauktas;
 • padidėjo pasitikėjimas savimi;
 • gerėja bendra nuotaika.

Žmonės, kurie reguliariai mokosi jogos, atkreipia dėmesį į energijos potencialo padidėjimą: dabar jūs turite pakankamai jėgų visko, ką planavote!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

13 − = 12

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: