Kaip Palna iš “Deffchonok” prarado svorį?

kaip plonas denio nuo deffchonok

Anastasija Denisova pirmoji atsigavo po sūnaus gimimo, ir kai ji auditioned TV serialas Palny "Deffochki", kuri buvo dar įgyti keletą kilogramų vaidmenį, nes herojė turi būti organizme. Neseniai televizijos ekranuose buvo išleistas naujas serijos sezonas, neįmanoma nepastebėti Nastos įvaizdžio. Nuo tada didžiulį skaičių žmonių domisi, kaip Palna prarado svorį iš "Deffchonok" ir kas yra jos pagrindinis receptas. Iš karto norėčiau pasakyti, kad informacija apie įvairių atakų vartojimą yra melas. Anastasija panaudojo dvi pagrindines taisykles - mitybą ir sportą.

Kaip Palna iš "Deffchonok" prarado svorį?

Norėdami atsikratyti viršsvorio, bet, pasak aktorės, ji nori matyti likutį minus 15 kg, ji ​​nusprendė naudoti autorių teisių programą Ukrainiečių Dietologė Mila Gricenko. Mitybos specialistas visada bendrauja su žmonėmis, kurie nusprendė naudoti savo techniką. Mila padarė aktorei asmeninę dietą, kurią ji pamažu koreguoja.

Kaip plona Anastasija Denisova iš serijos "Deffchonok":

  1. Būtina atsisakyti saldžių, pusgaminių, riebių, sūrių, miltų ir kitų produktų, kenksmingų figūrai.
  2. Kiekvieną dieną "Nastya" gėrė ne mažiau kaip 3 litrus likusio vandens, kuris padeda palaikyti vandens balansą ir valytianastasia denisova prarado svorį kūną nuo kenksmingų medžiagų.
  3. Anastasija Denisova prarado svorį dėl trupmeninio maisto, kurį sudaro 6 patiekalai, tarp kurių reikia pailsėti tris valandas. Pusryčiai tikrai turi būti patenkinti, tada yra lengvas užkandis. Pietūs turėtų apimti baltymus ir daržoves. Po to yra užkandis, vakarienė ir vėl lengvas užkandis.
  4. Aktorė, kuri vaidina Palnos vaidmenį iš "Deffchonok", praranda svorį dėl reguliaraus fizinio aktyvumo. "Nastya" jungia galios apkrovą, ištempimą ir formavimąsi. Salėje aktorė vaikšto 2-3 kartus per savaitę.

Visi šie patarimai gali padėti numesti svorį kiekvienam žmogui.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

40 − = 30

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: