Kaip prisiderinti prie svorio?

kaip prisitaikyti prie svorio

Pradėk nuo pirmadienio prarasti svorį? Ar nuo kito mėnesio pirmos dienos? Tada jūs, ko gero, neturite pakankamai motyvacijos, o šiuo metu valgyti kažką skanu, yra svarbiau nei lieknas figūra. Jūs tai puikiai suprantate, todėl jūs atidedate svorio praradimą. Ir tai, ir taip yra gana gera.

Jei tai yra apie tave, tada pirmasis žingsnis svorio mažinimui turėtų būti tyrimas, kaip prisiderinti prie svorio.

Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, - pasirinkti dietos pradžios datą. Ne nuo Naujųjų Metų, o ne po kovo 8 d. Palikite save apie savaitę iki naujo "I" pradžios, kad tinkamai pasiruoštumėte svorio kritimui.

Pasirengimas numesti svorį

Per šią savaitę turite baigti savo praeitį ir skirti save galvoti apie tai, kaip psichologiškai prisitaikyti prie svorio.

Svarbiausias dalykas dėl svorio nuotaika - tai nuspręsti, ką jūs iš tikrųjų numesti svorio. Ir tikslas yra būti stiprus, kad per dietos ne pertrauka, o ne pasinaudoti visų jų vargų saldus (kaip pražūtingų meilės moterims su saldus!). Taigi, visi gijimo dvasia savo svorio, tačiau yra juose kažką bendro:

  • kaip vyrui grįžti į savo vyro šeimos, žadinti išblėso per metus vedę "liepsna" meilės;
  • rasti vyrą / vaikiną, kaip ir tiems, kurie neturi atkreiptų dėmėsį, įrodyti savo buvusio MCH, kad jūs padaryti geriau nei tie, už kuriuos jis davė jums;
  • arba paprastesnis: patekti į vestuvių suknelė pagaliau patekti į paplūdimį, nedvejodami pirkti sau ir kas jums patinka, o ne tai, ką pertraukos.

Deja, ponios, visi šie Super Svarbi tikslai nėra "ilgaamžių". Statistika rodo, kad smegenys yra įsteigtas svorio praradimas gali daryti tik tai sau, o ne įtikti kitiems. Todėl jūsų mintys, turite mylėti save ir mylėti savo kūną (ir storas ir plonas), nes tai yra tik už mylimo kūno gali eiti per visus dietų vardan, prakaitas palaimingai ir sukelti žymiai kitokį gyvenimo būdą po dietos.

  1. Motyvacija įrašyta dienoraštyje, kaip kad kaip reguliuoti smegenis, kad prarasti svorįkokie rezultatai mes laukiame ateityje, tai yra - kas atneš mums ploną kūną (naują darbą, naują kankinį, norimą suknelę).
  2. Likus savaitei iki starto, nuvalykite visą šaldytuvą "blogų" maisto produktų, o pirkti viską, ko jums reikia, už visą laikotarpį dietos, kad vėliau, kai į parduotuvę, nereikia pakabinti ant.
  3. Gaukite išsiblaškęs! Jūs negalite galvoti apie svorio praradimą 24 valandas per parą. Pradėkite dietą, suderinkite su šiek tiek nauja hobiu, hobiu. Kūrybingumas padės galvoti apie aukštą, o ne apie maistą.

Liekate svorio, tampa gražesnė ir pageidautina! Galų gale, mes visi esame gražūs viduje, mums tiesiog reikia retušuoti korpusą vertingo turinio!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

46 + = 48

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: