Kepenų sultys – geri ir blogi

obuolių sultys yra gera ir bloga

Paprastai užkandžių skonio sultys klaidingai ima sūrymą. Tačiau iš tikrųjų jis gaunamas išspaudžiant originalų produktą sulčiaspaudė. Todėl sūryme įdedamos pačios kopūstų sultys, kuriose yra daug naudingų medžiagų. Gėrimas išleidimo vietoje turi savotišką, bet ne nemalonų skonį, kuris daugeliui patinka. Tačiau tuo pačiu metu ne visi žmonės žino apie kalkinių kopūstų sulčių naudą ir žalą.

Kas yra naudinga ir kenksminga kokoso skonio sultys?

Kaip ir kalkakmeniuose, jo sultyse yra daug askorbo rūgšties, taip pat vitaminas P, kuris paveikia indų sienelių toną, todėl jie yra ilgesni ir ilgesni. Todėl sultys taip pat gerina kraujo apytaką ir padeda išvengti aterosklerozės.

Be to, gurkšnį iš rūgščiųjų kopūstų paprastai rekomenduojame žmonėms, kurių skrandžio sulčių rūgštingumas yra mažas, nes tai stimuliuoja jo gamybą, skatina greitesnį maisto virškinimą ir geresnį absorbciją. Kepenų sultys padeda užkirsti kelią dvylikapirštės žarnos opoms, kurios ankstyvose stadijose sunkiai diagnozuojamos. Jei viduriavimas kankinamas, sumaišykite produktą su pomidorų sultimis ir gerkite. Ir jei jūs, priešingai, turite vidurių užkietėjimą, tada sulčių iš rūgščių kopūstų girta švariai - tris kartus per dieną 1 stiklo.

Taikyti ir kaip kosmetikos priemonę. Pavyzdžiui, jie gali ištrinti riebalus ir akytas odą. Ši procedūra normalizuoja riebalinių liaukų darbą, pašalina pigmento dėmeles ir strazdanas.

Tačiau taip pat yra papildomos naudos ir žalos iš raugintų kopūstų sulčių. Tai gali sukelti pilvo pūtimą ir dujų kaupimąsi virškinimo trakte. Be to, jo neturėtų naudotis tie, kurie serga gastritu, inkstų ligomis ir kasos ligomis.

Saldžiųjų kopūstų sultys svorio netekimui

Tokioms sultims dažnai patariama įtraukti į meniu tuos, kurie kovoja su pertekliniu svoriu. Jis suteikia sotumo jausmą ir sumažina troškimą riebalingiems ir druskos patiekalams. Per savaitę prarasti 2-3 kilogramus, raugintos kopūstų sultyspakanka gerti ketvirtadalį puodelio sulčių iki šešių kartų per dieną. Privalomieji komponentai yra sultys ir raugintos kopūstai su baltymų dieta. Pietūs ir vakarienė papildo mėsos patiekalus.

Kepenų sultys su diabetu

Kalkakmenių sultys taip pat gali reguliuoti angliavandenių apykaitą. Todėl rekomenduojama reguliariai valgyti diabetu. Tačiau siekiant didesnio efektyvumo verta iš jo išmaišyti gėrimą, pridėti pomidorų sultis, obuolių sultis ir agurkų sultis.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

43 − 42 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: