Metabolinė dieta – meniu kiekvienai dienai

apykaitos dietos meniu kiekvieną dieną

Kokia yra greita metabolizmo dieta? Tai yra tam tikras būdas sumažinti svorį, kuris yra pagrįstas pagreitėjusiu metabolizmu, taip pat kad po to, kai rezultatas išlieka.

Dietos savybės

Šio dietos reikšmė yra sumažinti insulino hormono ir estrogenų, dėl kurio visiškai priklauso nuo to, kiek riebalų kaupimąsi organizme išvaizdą, taip pat, kaip veikia hormonus, atsakingus už riebalų deginimas (testosterono, adrenalinas, augimo hormonas ir, žinoma, , norepinefrino).

Daugelis žmonių mano, kad, norint atsikratyti papildomų svarų, jums reikia nuolat pamiršti kūną ir skaičiuoti kalorijas, tačiau tai nėra taip svarbu, kaip paaiškėjo. Svarbiausia yra teisingai paskirstyti gaminius visą dieną.

Metabolinio dietos meniu kiekvieną dieną

Ši dieta, kaip ir bet kuri kita, turi teigiamus aspektus:

  1. Nepamirškite skaičiuoti kalorijų ir uždrausti mėgstamus patiekalus.
  2. Dėl tinkamo požiūrio į surinktą meniu principą ši metabolinė dieta, kurioje meniu yra baltymų, dirba net naktį.
  3. Subalansuota sistema nelabai laukia ir atsiperka.
  4. Nesilpninkite.
  5. Idealiai tinka žmonėms, turintiems virškinimo problemų.

Žinoma, be visų šių teigiamų savybių, ši dieta turi savo gana didelę minusą. Tai, kad moterys greitai praranda svorį, bet tai neveiks. Bet tuomet reikia galvoti apie moterų metabolinį sindromą, kuris nėra tas pats, todėl ši dieta tinka visiems. Be to, svorio sumažėjimas daugiau kaip 1 kg per savaitę turi didelę įtaką bendrajai sveikatai.

Šioje dietoje maisto produktus reikia padalinti į 5 grupes, priklausomai nuo angliavandenių. Bet jums nieko nereikia apriboti.

Pirmasis etapas

Šiame mitybos etape metabolinis sindromas trunka 2 savaites, taigi ir visi riebalai taip pat yra labai sudegę. Šiuo metu jums reikia valgyti maisto produktų, kuriuose nėra riebalų ir angliavandenių, arba bent jau mažai turinio. Kiekvieną dieną jums reikia gerti vieną šaukštą alyvuogių aliejaus.

Šiuo laikotarpiu jums reikia valgyti tik tuos maisto produktus, kurių riebalų ir angliavandenių nėra.

Balų lentelė:

dietinis maistas kiekvieną dieną2

Antrasis etapas

Šis etapas reguliuojamas priklausomai nuo to, koks yra tikslas. Svoris mažėja palaipsniui.

Pašarai turėtų būti naudojami pagal schemą:

dietinis maistas kiekvieną dieną1

Apytikslis meniu atrodo taip:

apykaitos dietos meniu kiekvienai dienai3

Trečiasis etapas

Mes nustatyti rezultato, todėl maistas yra pridėta šiek tiek daugiau maisto, negu ankstesniais metais, išskyrus vakarienę (1 tašką kiekvienai pusryčiams ir pietums). Be to, bet valgio dalis turėtų būti ne daugiau nei 250-300 ml, o tarp valgymų intervalas turi būti ne daugiau kaip trys valandos.

Apytikslis meniu atrodo taip:

apykaitos dietos meniu kiekvienai dienai4

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

15 − 11 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: