Třídy na stacionárním kole pro hubnutí

cvičení na stacionárním kole

Cvičný cyklus je hlavním závodníkem trenažéru v boji za hubnutí. Paradoxně jsou tyto dva simulátory, které nám dávají zátěž, pro které nejsou v principu simulátory potřebné, těšit nejvyšší popularitě. Otázky: proč ne jen běžet ráno nebo chodit na kole (přítomný), nechte je rétorický.

Ztráta hmotnosti je přesně to, co nabízí výcvikové kolo, alespoň z tohoto důvodu se většina lidí na toto zařízení obrací. Cvičné kolo trénuje boky, nohy a spodní břicho, a také činí vazky odolnější a klouby - mobilní. Zjevná výhoda cvičného kola před běžeckým trenažérem je, že je vhodná pro lidi s hmotností, která je mnohem vyšší než normální. Koneckonců, běh s obezitou dává katastrofální zátěž na páteř a klouby, které nedělá cvičební kolo. Ale teď to není o tom. Promluvme si o správné konstrukci tříd na stacionárním kole za účelem hubnutí.

Poloha těla

K dispozici je vertikální a horizontální rotoped. Při cvičení na vertikální straně je záda unavená a vždy "hunch", zvláště pokud jste dlouhodobě zaměstnáni. Horizontální simulátor je mnohem užitečnější pro záda, kromě toho efektivně využívá gluteální svaly.

Před tréninkem byste měli nastavit výšku sedadla tak, aby ruce snadno dorazily na volant a nohy dosáhly pedálů.

Pulse

Nebuďte překvapeni, ale pulz při cvičení na stacionárním kole je nejdůležitějším faktorem pro snižování hmotnosti, protože pokud je váš puls vyšší nebo nižší než požadovaná úroveň, můžete pedál po dlouhou dobu a bez úspěchu.

Maximální povolená srdeční frekvence pro dospělé je 220 - vašeho věku. Například: 220 - 20 = 200 úderů za minutu.
Z tohoto čísla se odečtěte potřebné množství pro snížení hmotnosti.

Nejlepší pulz pro ztrátu hmotnosti je 65 - 75% maxima, tj. 120 - 140 tepů, pokud je váš věk 20 let. Pokud je pulz 55 - 65%, věnujete se terapeutickým činnostem: zahřátí, zavěšení, terapeutická gymnastika. Při práci na vytrvalosti byste měli zvýšit zatížení na 80% maximální srdeční frekvence.

1

Banální pravidla

Aby cvičení na stacionárním kole opravdu prospívali, je třeba dodržovat pravidla banální školy o fyzické kultuře:

  • dýchat nosem;
  • cvičení na rotopedu

  • praxi pravidelně;
  • před cvičením zahřát a po zátěži v žádném případě nepřerušit cvičení bez uklidnění srdce;
  • cvičení pro hubnutí by měla trvat asi 40 minut;
  • pokud chcete zhubnout, musíte se držet stravy.

Cvičební kolo vám pomůže zhubnout, ale pouze za podmínky, že nebudete běžet do chladničky ihned po škole a dokonce i doma, budete dodržovat všechna pravidla výcviku přísně.

1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 44 = 48

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: