Druskos abortas | designremont.net

Druskos abortas

druskos abortas

Druskos abortas reiškia daugybę abortų, kurie atliekami vėlesniuose nėštumo etapuose. Pastaraisiais metais jo naudojimas buvo ribotas dėl pavojingų padarinių moterų gyvenimui ir sveikatai. Jo elgesio principas skiriasi nuo abortų, atliekamų medikamentiniu metodu arba chirurgine intervencija.

Druskingo aborto veikimo principas

Sinchroninio aborto pradžioje gydytojas išsiskiria apie du šimtus ml amniono skysčio iš amniocidų skysčio, o vietoj to pumpuoja tokį pat kiekį fiziologinio tirpalo. Taigi vaikas yra druskos tirpale ir miršta per kelias valandas. Mirties priežastys yra daugybė nudegimų, apsinuodijimų, kraujavimas į smegenis.

Vaiko išvedimas iš gimdos, kaip taisyklė, vyksta praėjus vienai dienai po mirties. Keista, bet yra atvejų, kai po druskos nutraukimo vaikas lieka gyvas, tačiau, deja, lieka negaliojantis. Tokie vaikai atrodo panardinti verdančiu vandeniu.

Gydytojai bandė nenaudoti šio metodo daugelį metų. Iki šiol dauguma abortų atliekama chirurginiu būdu. Vaikas yra suskaldytas, ir jis neturi galimybių išgyventi.

Svarbūs dalykai

Atsižvelgusi į tokį žingsnį, moteris turėtų suvokti, kad vėlyvieji nėštumo terminai rodo, kad vaikas yra beveik visiškai suformuotas, o abortas su fiziologiniu tirpalu atneš jam pragaištus kankinimus. Kai kurios moterys, kurios patyrė šią baisią procedūrą, kalbėjo apie savo jausmus, kai jie pristatė druskos tirpalą. Taigi jie teigė, kad kūdikis pradeda praktiškai išsiveržti, kad išvengtų šių baisių kentėjimų. Moterims tokia procedūra dažnai sukelia psichologines problemas. Tai nenuostabu. Abortas jau tragia kūną ir psichiką, net ir tokį barbarišką metodą, ir dar daugiau. Šiuolaikiniame medicinos ir farmakologijos lygyje nereikia nugalėti nėštumo tokiu nežmonišku būdu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 1 = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: