Kaklo kanalas išsiplėtė – ką tai reiškia?

gimdos kaklelio kanalas išplėtė tai, ką reiškiaDažnai moterys, gavusios rankas po ginekologo išnagrinės išvadą, pastebi, kad gimdos kaklelio kanalas yra išsiplėtęs, tačiau tai reiškia, kad tai nežinoma. Pabandykime suprasti šią problemą.

Kaip turėtų būti įprastas gimdos kaklelio kanalas?

Verta paminėti, kad norma yra laikoma gimdos kaklelio kanalo būsena, kurioje ji yra atvira arba uždara, tik jo dalis, kurios ilgis neviršija 3 cm. Paprastai jis yra vienodo skersmens per visą jo ilgį. Jo ilgis yra 3,5-4 cm.

gimdos kaklelio kanalą keičiasi pažymėta prieš ovuliaciją, kai jis šiek tiek išsiplėtusios. Būtina geriau įsiskverbti į spermą į gimdą ir toliau samprata.

Kokios yra priežastis, dėl kurių gimdos kaklelio kanalas išsiplėtė?

Paprastai šio parametro padidėjimas pastebimas vystant lytiniu keliu plintančias ligas. Siekiant juos tiksliai identifikuoti, iš makšties tepamas.

Atskirai būtina papasakoti apie situaciją, kai gimdos kaklelio kanalą išplėsta nėštumo metu. Šiuo laikotarpiu šis reiškinys yra dėl perteklinio slėgio vaisiui dėl gimdos kaklelio. Dėl to atsiranda išeminio-gimdos kaklelio nepakankamumo raida. Šis pažeidimas sukelia savaiminį abortą. Savo diagnozę atliekamas už priežiūrą kanalo būsenos, gimdos kaklelio, naudojant ultragarsinius diagnostikos duomenis dinamika.

Ar galima susiaurinti išsiplėtusią gimdos kaklelio kanalą?

Toks poreikis atsiranda tik tuo atveju, jei moteris yra tokioje padėtyje. Kanalo liumenų korekcija gali pasireikšti trimis būdais: hormonoterapija, pessary augalas, chirurginė intervencija. Reikėtų pažymėti, kad pastaroji yra retai naudojama, kai anksčiau priimtos priemonės nesukėlė laukiamo rezultato.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

83 − = 79

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: