Laukinis kaštonas - vaistinės savybės | designremont.net

Laukinis kaštonas – vaistinės savybės

laukinių kaštonų gydomųjų savybių

Laukinis kaštonas turi naudingų savybių, kurios padeda atsikratyti įvairių ligų.

Gydomosios kaštainių savybės

Augalinės terapinės galimybės yra dėl jo sudėties. Jis nustatė, glikozidų, kurie turi teigiamą poveikį širdies ir kraujagyslių sistemai, taninų, krakmolo. Be to, ji yra flavonoidų pagalbos pratęsti jaunystę ir gleives, taninai ir pektino. Be to, kaštonų vaisių rado visą komplektą vitaminų ir kitų maistinių medžiagų, kurios padeda atkurti organizmo sveikatą.

Preparatų, kurių pagrindą sudaro kaštainiai, naudojimas

Unikali laukinės kaštono sudėtis lemia jos vaistines savybes. Paruošiant preparatus, naudojamos visos augalo dalys, o jų vartojimo efektyvumą pripažįsta ne tik liaudies medicina, bet ir oficiali medicina. Gydymui naudojamos užpilai, nuojautai, alkoholio tinktūros.

  1. Kaštonas padeda pašalinti tuštinimą ir veikia kaip priešuždegiminis agentas.
  2. Turi teigiamą poveikį kraujagyslių būklei, apsaugo nuo kraujo krešulių atsiradimo.
  3. Laukiniai kaštainiai yra veiksmingi virškinamojo trakto ligose; jų nauda skiriama virškinimo sutrikimų gydymui.
  4. Kompozicijos kaštono patvirtino savo efektyvumą ligoms gydyti kepenų ir tulžies pūslės, kai -sosudistyh širdies ir kraujagyslių problemų, taip pat išialgija, reumatoidinis artritas ir podagra.

Daugelis žmonių sako, kad laukinių kaštonų daro savo gydomųjų savybių dėl svorio, ypač dėl svorio rekomenduojama taikyti iš kaštono vaisių tinktūra. Paprastai jis paruošiamas remiantis tradicinės medicinos receptais. Tačiau verta prisiminti, kad laukiniai kaštonai yra nuodingas, todėl prieš jums taikyti vartoti per burną tinktūros, būtina pasikonsultuoti su specialistu, norint apsisaugoti nuo apsinuodijimo, kuris gali atsitikti, jei jūs neturite atsižvelgti į sveikatos ir individualų toleravimą būklę. Bet kokiu atveju vaisto vartokite atsargiai.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 2 = 2

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: