Placentinis polipas po medoborto

placentinis polipas po medoborto

Placentinis polipas yra viena iš daugelio komplikacijų, su kuria moteris gali susidurti po medikamentinio aborto, persileidimo, mirusio nėštumo ar gimdymo.

Plastinės polipo susidarymo priežastis po abortų tiek po chirurginio, tiek vaistinio preparato yra placentos audinio likučiai, kurie išlaikė mitybą ir buvo suformuotos.

Diagnozė ir simptomai

Kadangi placentas polipas priklauso nuo vėlyvųjų komplikacijų skaičiaus po abortų, būdinga simptomai kraujo išskyros iš lytinių organų trakto forma išryškėja ne iš karto, bet maždaug per 1-3 savaites po išbrėžimo. Paprastai pacientai, kurie patyrė šią problemą, pažymi, kad ilgėja kraujavimas, kuris išnyksta ir vėl atsistato. Kartais po kurio laiko yra stiprus gimdos kraujavimas, skausmas apatinėje pilvo dalyje, taip pat kiti simptomai, būdingi bendram kūno apsinuodijimui. Ši būklė yra susijusi su gimdos ir priedų infekcija, atsiradusi dėl polipo susidarymo.

Paprastai placentos polipus galima diagnozuoti historezopija arba ultragarsu.

Placentinis polipas po medaborto - gydymas

Nepriklausomai nuo priežasties, dėl kurios atsirado polipas (darbo, medicinos ar medicinos abortų, persileidimo, šaldytos nėštumo), šiam išsilavinimui reikia chirurginio gydymo, nusiurbiant ar išsiplėtus vakuumą. Pašalinus polipą, atliekamas antibakterinis ir aneeminis gydymas. Be to, pagal taisykles, histopatologinis tyrimas turėtų būti atliekamas polipo struktūros nustatymui.

Reprodukcinės funkcijos išlaikymo galimybės gerokai padidėja, jei polipo diagnozė ir gydymas atliekami kuo anksčiau.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

8 + 1 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: