Pure Cottage Sultys – virti

Sultinio celandine preparatas

Sultys celandinas yra labai plačiai naudojamos liaudies medicinoje, jos gryna forma ir kaip pagrindas įvairių vaistų gamybai. Ir jei šio augalo alkoholio ar vandens ekstrakto galima įsigyti vaistinėje, tuomet aliejaus sultys yra geriausiai paruoštos patys.

Kaip padaryti sulčių veršelius?

Sulčių paruošimas iš celandino namuose yra pakankamai paprastas, pagrindinis dalykas yra stebėti keletą paprastų taisyklių žaliavų paruošimo stadijoje:

 1. Sėklų išspaudimo augalai auginami žydėjimo laikotarpio pradžioje. Pirma, šiuo laikotarpiu stiebai yra sultingiausi, antra, jaunų augalų sultyse alkaloidų koncentracija yra mažesnė nei senosiose, ir ji turi švelnesnį poveikį. Taigi žydėjimo laikotarpio pradžia yra optimalus žaliavų surinkimo laikotarpis, kad, viena vertus, jame būtų pakankamai reikiamų medžiagų ir, kita vertus, augalų toksiškumas neviršytų jo naudingų savybių.
 2. Yra du pagrindiniai receptas sultys. Vienas apima tik stiebai ir lapai ugniažolės naudojimą, o antrasis taip pat apima augalų šaknis. Tuo atveju, įskaitant šaknis paruoštos koncentracijos alkaloidų į sulčių bus didesnis kaip veikliųjų medžiagų kiekis yra ne didesnis Chelidonium šaknies yra nuo 2 iki 4%, kadangi per žolinių dalių paprastai yra mažiau kaip 2%.
 3. Surinkta medžiaga turi būti kruopščiai nuplauti bent du kartus, sutvarkyti, todėl nebuvo šiukšles, kiti augalai, taip pat sausi ir Pożółkły lapai, šakelės, nustatyti ir palaukite, kol vanduo išbėga ir mažai ugniažolės obsohnet.
 4. Žaliavos kruopščiai sumalamos į mėsos būklę, naudojant mėsmalę arba maišytuvą.

Tada yra dvi sulčių paruošimo galimybės:

 1. Žemės masė yra nedelsiant nuspaudžiama per kelis sluoksnius marlę arba smulkią sietą.
 2. Susmulkinta masė šaldytuve dedama 2-3 dienas, kad valytojas galėtų pradėti sultis, o po to išspausti.

Daugeliu atvejų naudojamas pirmasis metodas, nes užima mažiau laiko. Ruošiant aliejinių augalų sultys, būtina dirbti su pirštinėmis, nes ilgalaikis sąlytis su oda gali sukelti nudegimus, primenančius jodo nudegimus. Norėdami išpjauti augalą, pageidautina, kad mažiausiai 2-3 kartus būtų nuimta mėsmalė arba kruopščiai išplauti virtuvės indus, naudojant ploviklius.

Kaip išsaugoti celandino sultis?

Glaudžiai išspaustos alaus sultys yra tinkamos naudoti tik labai trumpam laikui ir tik išoriniam naudojimui, todėl jas reikia fermentuoti arba konservuoti.

Išspausti sultys

Lėšų saugojimas:

 1. Šviežias skystis išpilamas į stiklinius indus.
 2. Uždarykite dangtį ir padėkite į tamsią vietą, kurioje temperatūra yra nuo +20 iki + 30 º C.
 3. Po 5-6 dienų sultys pradeda klajoti, todėl periodiškai atidarykite dangtį, kad išleistumėte dujas, po to vėl vėl uždarytą talpyklą. Fermentacijos laikotarpis gali trukti nuo vieno iki pusantro mėnesio. Šiuo metu sultys negali būti naudojamos.
 4. Po fermentacijos sultys vėl filtruojamos ir laikomos šaldytuve.

Gryna forma sultys laikomos ne ilgiau kaip 6 mėnesius.

Chistolo sultys su degtinėmis

Sultys, sumaišytos su degtine ar alkoholiu santykiu 1: 1, kad būtų pratęstas jų tinkamumo laikas. Taigi fermentuotas sultis, sumaišytas su degtinėmis, gali būti laikomas iki pusantrų ar dviejų metų, nors vis tiek geriau jį naudoti vienerius metus, o tada paruošti šviežią.

Jūs galite sumaišyti su degtine ir šviežiai spaustos alaus sultys:

 1. Sumaišius, indas uždengiamas dangteliu ir tris savaites primygtinai tamsioje, gana kietoje vietoje.
 2. Kaip įsigyti alaus sultys

 3. Tada pašalinkite tinktūrą šaldytuve.

Taigi paruoštą produktą galima laikyti ne ilgiau kaip metus.

Konservuoti alavo sultys

Norėdami paruošti šias sultis, turite elgtis taip:

 1. Sultys sumaišomos su cukrumi 1: 1 santykiu.
 2. Ištirpinus cukrų, įpilkite alkoholio tokiu kiekiu, kad gauto mišinio alkoholio laipsnis būtų 10%.
 3. Gautas tirpalas išpilamas į stiklinius indus, sandarinamas ir laikomas šaldytuve.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

63 − 54 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: