Riebūs plaukai - trichologo patarimai | designremont.net

Riebūs plaukai – trichologo patarimai

riebi plaukai patarimai trichologas

Plaukai yra pagrindinis moters apdaila, todėl riebalinis galvos skausmas yra didelė problema. Galų gale, perteklinis sebum labai greitai patenka į plaukus, todėl juos purvina. Riebalų sruogos, trūksta tūrio ir trūksta spalvų gali sugadinti įspūdį per kelias sekundes. Norint nugalėti riebius plaukus, trichologo patarimai bus naudingi!

Koks yra riebių plaukų gydymas?

Kirpėjai keletą kartų bandė atsisakyti mito, kad galvą purvina greičiau tuo atveju, jei mes dažnai jį nuplaukime. Tačiau gydytojai lieka nepagrįsti. Tai tikrai yra. Vandens plauti iš odos, apsauginis sluoksnis palieka, o organizmas bando ištaisyti padėtį skubiai. Dėl to galvos odos riebalinės liaukos sustiprintas režimas tampa įpročiu. Štai kodėl plaunant plaukus ryte, tuo metu, kai gauname šukuoseną be tūrio, vakare dar norima vėl eiti į dušu. Kaip su tuo susidoroti? Yra priemonių!

Jei turite labai riebaluotų plaukų, gydymas žolių infuzija padės:

  1. Sumaišykite 1 šaukštą. šaukštelis džiovintų dilgėlių, 2 šaukštai. šaukštai medetkų gėlių, 1 valgomasis šaukštas. šaukštas ąžuolinės žievės, 3 šaukštai. šaukštai pipirmėčių lapų.
  2. Supilkite gautą mišinį į kietą verdantį vandenį. Vanduo reikės 1 litro.
  3. Dangtelis padengtas rankšluosčiu arba vilnoniu skara.
  4. Kai infuzija atšaldoma iki kambario temperatūros, ji gali būti naudojama. Po kiekvieno plovimo praplaukite plaukus, o galvos oda nustos virsti labai riebiu.

Patarimai moterims su riebiais plaukais

Yra dar keletas patarimų, kurie padės atsikratyti riebių plaukų ir poreikio plauti plaukus kiekvieną dieną:

  1. Plovimo metu vengti per karšto vandens.
  2. Du kartus per savaitę nuplaukite pagalvę ir skrybėlę.
  3. Gerkite daugiau skysčių.
  4. Nenaudokite kondicionieriaus plaukų šaknims.
  5. Naudokite šampūnas ir balzamas, skirtas riebiams plaukams.
  6. Naudokite terapinį šampūną, pavyzdžiui, Nizoral. riebaluotas plaukų gydymasDažnai riebius plaukus sukelia ypatingas stiklakūnio pleiskanojimas, kuris yra beveik nepastebimas.

Jei visas kaklo ilgis yra sausas, o plaukų šaknys yra riebios, gydymas turi būti ypatingas. Tokiu atveju turite naudoti šampūną riebiams plaukams, balzamai ar kondicionieriui - susilpnėjusiam ir pažeistam. Du kartus plaukite plaukus šampūnu, tada gerai nuplaukite plaukus vandeniu ir pritaikykite kondicionierius, atsitraukdami nuo šaknų 10-15 centimetrų, tik iki galo. Kartą per savaitę turėtumėte naudoti drėkinančią kaukę, o šį įrankį pageidaujate naudoti galvos odai. Jei esate vaistinių produktų gerbėjas, o ne kaukę, galite įsigyti Sulseno pasta, kurios koncentracija yra 1%.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

32 + = 33

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: