Sultinio šakniavaisio sultys – gydomųjų savybių

vaisų sulčių sumah gydomųjų savybių

Sumašas yra krūmas, augantis uolų ir kalnų šlaituose. Iš šio augalo išspaudimas dažnai naudojamas įvairiems vaistams kurti, nes pikio vaisių sultys turi daugybę vaistų savybių.

Adatinių sulčių savybės

Išspaudų iš vaisių Bušo yra daug dervas, vitaminų C ir K, tanino, pavyzdžiui kompozicija suteikia sulčių savo priešuždegiminį, antioksidantas, priešgrybelinis ir diuretiko savybės. Nuo krūmo vaisių sulčių yra priemonė nuo bronchito, cistitas, artritas, taip pat dalis priemonių, galinčių sumažinti peršalimo simptomus, karščiavimas, žarnyno dieglių gesinimo Avitaminozė apraiška. Tokie komponentai kaip šio augalo vaisių lukštų galima rasti vaistų naudojamas norint sustabdyti viduriavimą ir normalizuoti žarnyno mikroflorą.

Liaudies medicinoje, krūmo vaisių sultys taip pat nustatė, kad jos naudojimas, jo protėviai gydė nudegimus. Šiuolaikinės farmakologinės kompanijos taip pat naudoja šį komponentą, kad sukurtų įrankius, skatinančius greitesnį nudegimų metu sugedusį audinį.

Specialistai nerekomenduoja paimti iš augalų lėšų, kad išspaustų žmones su tam tikromis ligomis, nes vaismedžių sultys turi kontraindikacijas. Pirma, jis padeda kraujo tirštinti, todėl prieš vartojant vaistus reikia kreiptis į gydytoją. Antra, šių vaisių sultyse yra daug rūgščių, negalima vartoti tiems, kurie kenčia nuo gastrito ar skrandžio ar žarnų opų. Liga gali pablogėti, skausmas sustiprėja, o vietoj pagerinti savo sveikatą padėtis gali pablogėti. Trečia, alergijos turėtų būti atsargūs dėl priemonių su krūmo vaisių sultimis, jie gali sukelti alerginių reakcijų atsiradimą.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

76 − = 74

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: