Biografia Roberta Downeya Jr.

Robert Downey Jr. Biografia

Znani ameriški aktor Robert Downey Jr. - sin reżysera Roberta Downey Sr. je najprimernejši za enega z najboljšimi igralci v Hollywoodu. Jego światowa popularność zyskał po roli Tony'ego Starka w filmie "Iron Man". Wtedy jego gra stała się prawdziwą sensacją.

Biografia Roberta Downeya Jr. rozpoczął się 4 kwietnia 1965 r. w Nowym Jorku. Chłopiec Robert, ki je bil zaljubljen v balet, je bil zelo majhen, od petih let pa je bil po mojem mnenju v kini. Jego pierwszą pracą była rola szczeniaka w filmie ojca. A potem zdecydował močno połączyć swoje życie ze strzelaniem. Kształcenie specjalne Robert Downey, Jr. nie otrzymał - on i tak doskonale spisał wszystkie vloge.

W młodości AKTOR zagrał m różnych filmach związanych ze SZKOLA. Može z powodu wyglądu, A może wöli losu, odrzucił vlogo charyzmatycznego przystojniaka. Jednak Pierwsza poważną Praça, której towarzyszyła nominacja storiti Oscara, byla rola Charliego Chaplina, w którego szczerości wierzył każdy krytyk.

Alkohol, narkotyki, więzienie ...

Następny etap biografii Roberta Downeya Jr. w krótkiej prezentacji MOŽNA uznać ZA Okres uzależnienia od narkotyków i alkoholu. Wiele skandali, zwolnienie ZE studiów, Sad, 16 miesięcy więzienia ZA przechowywanie nielegalnych narkotyków i obowiązkowe leczenie da bi ob hkratnih AKTOR Musiał przejść z powrócić na sceni. Jednak nawet otwartość całego procesu i Szeroka transmisja wszystkich prob m mediach nie zmniejszyły popularności aktora i milosci fanów. Po zabiegu życie aktorskie Roberta Downeya Jr. gotowało się z większą Sila.

Osobną stronę z życia Roberta Downeya MOŽNA uznać ZA filmowanie m filmach o komiksie Marvel: wszystkie CZĘŚCI "Iron Mana" i WSZYSTKIE epizody "Avengers". Rola bogatego filantropa-playboya została przekazana aktorowi łatwo i żartobliwie, ale publiczność byla PO prostu zachwycona. Robert sam przyznaje, Ze pierwszy film "Iron Man" podzielił jego życie na "przed" i "PO".

W życiu osobistym Robert Mial także wiele przygód. Pierwszy poważny związek A następnie caly Świat, Byl Rimljani Z Sarah Jessica Parker. Aktorzy byli RAZEM przez 7 lat, ale później rozproszeni. Rok później Robert Downey mlajši poślubił Deborah Falconer. Związek trwał 12 lat, ale narkotyki zniszczyły Wszystko A nawet zwykły syn nie uratował małżeństwa. Jednak ze względu na Druga Zone - Susan Levine - Robert zgodził się na leczenie A wraz z zakazanymi lekami pożegnał się.

Za leto 2012 je bilo objavljeno, da je šolski strokovnjak za gospodarstvo Ekost. W 2014 rok rodzina Roberta Downeya Jr. została uzupełniona małą córeczką Avri.

Robert Downey Jr. w młodości Robert Downey Jr. z Sarah Jessicą Parker Robert Downey Jr. jest utalentowanym muzykiem
Robert Downey Jr. spędził 16 mesecev z vso močjo z močjo narkotyków Robert Downey Jr. w roli Sherlocka Holmesa Robert Downey Jr. na premierze
Robert Downey Jr. z żoną Robert Downey Jr. z najstarszym synem z pierwszego małżeństwa starszy syn Roberta Downeya Jr. został oskarżony o używanie narkotyków
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 18 = 28

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: