Ča powinienem oczekwawać ślubu Phoebe Tonkin in Paula Wesleya? | designremont.net

Ča powinienem oczekwawać ślubu Phoebe Tonkin in Paula Wesleya?

Paul Wesley i Phoebe Tonkin

Szczególna uwaga dla fanów pary, Phoebe Tonkin i Paula Wesleya, przyciągnęła wspaniały Złoty pierścionek Cartiera na wdzięcznym palcu pięknej brunetki. Reka dziewczynki spoczywa na ramieniu Paula. Zdezorientowany uśmiech i na wpół wyprostowane powieki Wesley Mowi, Ze został pokonany przez miłość i dany jej miłosierdziu.

Sugeruje się, że pierścień oznacza zaangażowanie. Czy za oznaczu, że warto poczekać na ślub Phoebe Tonkin in Paula Wesleya. Ale lahko moji igralci po prostem osupljivih fanov, grając intrygującą scene. Para nie komentowała tego wydarzenia. Paul Wesley miał już jeden ślub, jego żoną był Tory DeVito. Phoebe i Paul je zaczęli się spotykać, kiedy atrament nie wyschněł na dokumentach rozwodowych. Od tego trenutka se upřynęło wystarczająco dużo czasu, aby sprawdzić swoje uczucia.

Spotkania z Phoebe i Paulem

Nie tylko sebek Z pierścieniem sugeruje, Ze SLUB Paula Wesleya i Phoebe Tonkin jest Tuz ZA rogiem. Młodzi ludzie nie ukrywają swojego związku. Wyglądają świetnie nu pompatycznych imprezach I, jak się wydaje, SA naprawdę zakochane w sobie. Ich oczy świecą, ich palce Sa splecione. Phoebe i Paul chętnie pozują naredi kamery, przyjmując fanów w kręgu swoich uczuć. Piękni, młodzi i Silni ludzie, jakby stworzeni storiti świeckiego życia, lekko afiszują się z ich miłością.

Życie pary jest wspaniałe mi wszystkich jej przejawach. Paul i Phoebe zauważyli, że trzymajś się za ręce na ulicah Nowego Jorku. Młodzież rozpowszechnia zdjęcia, urocze chwile na plaży na Instagramie.

Phoebe i Paul so navijači z Lakosa. Starają się nie przegapić mecz koszykówki. Para jest zachwycona zwycięstwem i oburzona porażką.

Paul Wesley House

Kupno nowego domu do haczyk, ki je pozabil navdušeni nad navijačem, da je Paul Wesley igral za moške. Przestrzenna struktura odprti plan z oknami na podłogę została zakupiona za 2 milijona dolarów. Phoebe vam pomaga przy wyborze domu.

Ta okoliczność ponownie wywołała Fale zainteresowania aktorów i wywołała rozmowę o ślubie Paula Wesleya i Phoebe Tonkin. Po co wybierać przestronny dom, jeśli zamierzasz w nim mieszkać Sam. Ale może młodzi ludzie Nadal chcą zachować względną niezależność, aby pozostać wolnymi. W każdej chwili możesz odpowiedzieć nu sugestie dotyczące nowych rol w filmach, ktorých warunki strzelania nie pozwolą im być RAZEM. Niestety, tylko czas może umieścić Wszystko na swoim miejscu.

Paul Wesley je prestopil po Tory Devitu Paul Wesley i Phoebe Tonkin na przyjacielskim przyjęciu Zakupy Phoebe Tonkin in Paul Wesley
Śmiejąc się Phoebe Tonkin in Paul Wesley Szczęśliwa para - Phoebe Tonkin in Paul Wesley Phoebe Tonkin demonstruje pierścień, oparty na ramieniu Paula Wesleya
Phoebe Tonkin in Paul Wesley chodzą po mieście Phoebe Tonkin in Paul Wesley sta se pogovarjala za pučino. Phoebe Tonkin in Paul Wesley na wakacjach
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

40 − = 38

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: