Hulk Hogan je precej bogat za 140 milijonov

Hulk Hogan je precej bogat za 140 milijonov

Słynny amerykański aktor, showman i zapaśnik, Khalk Hogan, wygrał wczoraj na boisku. Trzy lata temo 62-letnia gwiazda złożyła pozew m sądzie nu Stronie Gawker.com, ktorá oskarżyła deset zasób umieszczania filmów O charakterze intymnym bez zgody właściciela filmu. Hulk Hogan uprawiał seks z Zona swojego przyjaciela.

Sąd wydał wyrok nie tylko jeden dzień

Rozpatrzenie roszczenia, wniesione przez aktora, trwało wystarczająco długo i wreszcie Obie strony zebrały się z ogłosić wyrok. 18. marca sąd odczytał werdykt stwierdzający, Ze Gawker Media Mial zapłacić 115 milionów dolarów Hulkowi Hoganowi. Jednak w poniedziałek spotkanie trwało i ku wielkiej niespodziance dla wszystkich, žirija podjęło decyzję stwierdzającą, Ze Nick Denton, założyciel i właściciel Gawker Media, Musi zapłacić zapaśnikowi Z własnej kieszeni 10 milionów dolarów. Jednak niespodzianki na tym się nie skończyły: sąd postanowił zrekompensować Halce moralne szkody, ktoré oszacowano na 15 milionów dolarów.

Po ostatecznej decyzji Hulk Hogan DAL upust emocjom: wybuchnął płaczem na Sali sądowej. Takiej reakcji od człowieka o wysokości Dwóch metrów nikt się nie spodziewał, ale prawnik aktora nie stracił sijoča ​​i zaoferował Khalkowi chusteczkę. Po spotkaniu zapaśnik wygłosił Krótki wywiad i wyjaśnił swoje emocje. "Nie pamiętam dokładnie, co powiedzieli, ale do bylo imponujące. W tym momencie zdałem sobie sprawę, Ze wygraliśmy, A ludzie mi uwierzyli. Za Byl moment prawdy!", Podsumował aktor.

Sendviči Po spotkaniu Nick Denton wydał głośne oświadczenie, w którym oskarżył žirije, Ze nie rozważają problemu niemoralnego zachowania aktora jako całości. Na rozprawie sądowej założyciel Gawker Media dostarczył Zapis, z którego wynika, Ze Hulk jest rasistą, ale sąd nie przyłączył jej storiti Tej sprawy.

Gawker.com odnosi się do "żółtych publikacji"

Kameralne wideo, w którym Hulk Hogan wchodzi w bliskie relacje Z Zona swojego przyjaciela, zostało opublikowane przez Gawker.com w 2012 Roku. Podobne klipy w tym zasobach internetowych pojawiają prikaže Bardzo często, ponieważ SA uważane ZA Jedna Z najbardziej "promowanych" stron, co Odnosi się narediti "żółtych publikacji".

Przemówienie na dworze Hulka Hogana Sędziowie uważnie słuchali obu stron Łzy radości Hulka
Nick Denton przegrał sprawę Hulk jest zadowolony z zakończenia procesu Aktor z żoną swojego przyjaciela
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

53 − = 47

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: