Książę Harry i Pippa Middleton | designremont.net

Książę Harry i Pippa Middleton

Książę Harry z Walii in Pippa Middleton

Po ślubie księcia Williama i Kate Middleton prasa zwróciła uwagę na perypetie życia osobistego piątego kandydata na brytyjski tron ​​księcia Harry'ego Walii. Jak wiecie, młody człowiek słynie Z wolnego i kochającego życie charakteru, często przyciągając uwagę paparaci Z wybrykami ponad godność członków rodziny królewskiej. Poza tym wszystkie próby księcia Harry'ego, aby wybrać towarzysza życia, nie zostały jeszcze uwieńczone sukcesem. Za nim byl długi związek Z Chelsea Davey i Kresida Bonas. Dziś mediji dyskutują na temat powieści księcia Harry'ego i jego siostry Kate Middleton Pippy.

Prehistoria powieści

Ze źródeł zbliżonych storiti rodziny królewskiej, wiadomo, že początek stosunków Książę Harry i Philippa Middleton położono Duke of Cambridge Na kolejny Slub w 2011 roku podczas ceremonii małżeństwa, młodzi ludzie oddaja się niewinnego flirtu. Jednak OBA w tym czasie byly m związku Z innymi ludźmi i dlatego zaprzyjaźniły się ze Soba. Niemniej jednak, jak dotąd, prasa wielokrotnie podkreślała, Ze Harry i Pippa Maja więcej naredi siebie nawzajem, niz tylko przyjaźń. Widywano JE nieraz m kawiarniach i pubach, gdzie prowadzili przez zewnętrzne znaki ciepłe rozmowy Z romantycznym uprzedzeniem. W 2015 Roku niespodziewanie dla wszystkich młodzi ludzie byli wolni od przeszłych związków, ki Cala Wielka Brytania wstrzymała oddech w oczekiwaniu NA nadchodzące wydarzenia.

Plotki in fakty

Dzisiaj prasa w pełni rozkoszuje prikaže szczegółami tajnej powieści Księcia Harry'ego i Pippy Middletona. Według plotek trwa da od sodelovanja najmniej Trzech miesięcy. W tym samym czasie młodzi ludzie dosłownie nie rozstają się ze Soba. Po rozstaniu z poprzednią ukochaną inicjatywą m tworzeniu nowego romantycznego związku, pokazał Pippa. Jak zapewnia właściciel, dziewczynka sama nazwała księcia i zaproponowała, Ze się spotka. W odpowiedzi Harry zaprosił Pippę storiti swojego domu, przygotowując romantyczną kolację smo dwoje. Dziewczyna byla zadowolona, ​​zauważając dobrego słuchacza w Harrym. Jakiś czas później okazało się, Ze spotykają się książę Harry Walii i Pippa Middleton. TA wiadomość wywołała niezadowolenie w Pałacu Kensington. Królowa Elżbieta uważała, Ze jeden Middleton m rodzinie królewskiej jest więcej niz wystarczający. Kate Middleton solidaryzowała się z królową A także zareagowała negatywnie na informację, Ze jej siostra Pippa Middleton i książę Harry SA teraz Ražem. Jednak w 2011 roku Pippa Byl w StaniË wygrać Duża liczbę fanów wśród brytyjskiej publiczności. Tak WIEC w sieciach społecznościowych istnieją grupy Pippy Middleton, w ktorých Młode Angielki i wielbicielki jej Piękna zapewniają zwierzętom wsparcie. Ponadto chec brytyjskiej publiczności narediti poślubienia księcia Harry'ego i Pippusa Middletona jest tak Wielka, Ze w Internecie nawet "spacerują" wystawiane zdjęcia Z bliźniakami, gdzie młodzi ludzie SA odciśnięci RAZEM.

Książę Harry jest także Jedna Z najbardziej pozazdroszczonych narzeczonych w Anglii. Za prawda, Ze spadkobierca wyróżnia się ZBYT wietrzną postacią, ma na swoim koncie wiele powieści, Z ktorých najdłuższa za Kresida Bonäs. Trwało za DWA lata, A liczni fani Tej pary byli pewni szczęśliwego i logicznego zakończenia tych relacji. Tak Sie jednak nie stało. Z jednej przyczyny inicjatorem Tej Luki byla Kresida, ktorá nie chciała kojarzyć swojego życia Z rodzina KROLEWSKA i jej ścisłymi zasadami. Pozostaje mieć nadzieję, že Rimljani z Pippa przyniesie księciu długo oczekiwane szczęście.

Philippe middleton Książę Harry Kate, księżna Cambridge in jej siostra Pippa Middleton
Książę Harry i Chelsea Davey Książę Harry i Cressida Bonas Pippa Middleton in Nico Jackson
Pippa middleton Karią Harry in Pippa Middleton na seznamu Williama in Kate Middleton Książę Harry i Pippa Middleton podaja ceremonije ślubnej Diuków z Cambridge
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 1 = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: