Media donosiły o separacji Alicia Wickander in Michaela Fassbendera

Media donosiły o separacji Alicia Wickander in Michaela Fassbendera

Po niedawnej ceremonii Oscara krążą pogłoski, že 39-letni Michael Fassbenderjem i 28-letnia Alicia Wickander, ktorá storiti niedawna byla para, ponownie szukają milosci. Podobno aktorzy nie SA już RAZEM.

Relacje brez komentarja

Alicia Vicander i Michael Fassbender zbliżyli się, kręcąc RAZEM w filmie "SWIATLO w oceanie" w 2014 Roku. Wkrótce szwedzka aktorka i irlandzki aktor, ktorý jest ° 11 lat starszy od niej, coraz częściej widywali się RAZEM. Mimo wszystkich próśb dziennikarzy z zapytać ich o swoją tożsamość, para milczała, ale było jasne, Ze nie łączy ich przyjaźń.

Michael i Alicia w filmie

Alicia Wickander in Michael Fassbender na filmu "Światło w oceanie"

Para miała przerwę m stosunkach w 2015 Roku, ale potem kontynuowali swoją powieść, ktorá, według osób niesławnych, niestety, dobiegła Konca.

Dogłębne wnioski

Podczas ceremonii "Oscar" laureat ubiegłorocznej nagrody przyszła w splendid isolation. Wikander wszedł »Dolby« teatralną scene, aby wykonać zaszczytne zadanie - przekazać statuetkę zwycięzcy m kategorii "Najlepszy AKTOR" w spektakularny czarnej koronkowej sukience Z asymetrycznymi falbanami spódnica, dodając aktivnosti obrazu masywnym naszyjnikiem.

Mahershala Ali se je odločil, zakaj je Alicii Wickander

Mahershala Ali se je odločil, zakaj je Alicii Wickander

Alicia Vikander na naslovu dywanie

Alicia Vikander na naslovu dywanie "Oscar"

Fassbender, ktorý w ubiegłym roku wspierał ukochaną kobietę podczas ważnego wydarzenia, tym RAZEM byl nieobecny nu przyjęciu Po ​​ceremonii zdobycia Oscara. Z powodu Tej nieuwagi dla Michaela, mediów i Informacji O rozstaniu z Piękna odst. Źródło od najbliższego otoczenia aktorki potwierdziło, Ze nie widziała byłego chłopaka od okolo Dwóch A nawet Trzech miesięcy.

Alicia Wickander na imprezie Vanity Fair

Alicia Wickander na imprezie Vanity Fair

Michael Fassbender in Alicia Wickander na slovesnosti

Michael Fassbender in Alicia Wickander sta se udeležila slovesnosti Oskara-2016

Praca jest ważniejsza

Powód zakończenia powieści Vikander i Fassbender, według intendenta, jest banalny. Sa tak pełni Pasji m swojej działalności zawodowej, Ze Moga nie być widoczne przez tygodnie, a nawet miesiące, co negatywnie wpływa NA ich relacje.

Szkoda tylko, Ze miłość nie jest wyciągać wnioski ze swoich ostatnich sprzeczek, Bo wtedy oni też uciekli Z powodu wiecznego zatrudnienia i Długie separacje, kibice narzekają gołębie.

Alicia Wickander in Michael Fassbender

Alicia Wickander in Michael Fassbender

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

97 − = 95

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: