Nowa rozmowa Scarlett Johansson je dotikząca świeżego problemu Cosmopolitan | designremont.net

Nowa rozmowa Scarlett Johansson je dotikząca świeżego problemu Cosmopolitan

Nowa rozmowa Scarlett Johansson je dotikząca świeżego problemu Cosmopolitan

Piękna kobieta i utalentowana aktorka o dźwięcznym imieniu! Tak mówią dziennikarze O Scarlett Johansson i w pełni się z nimi zgadzamy. Jasna amerykańska gwiazda znów jest w centrum Uwagi, ponieważ aktywnie kręci Filmy, ktoré przynoszą dochody rzędu wielu milionów dolarów.
Pojawiła Sie na okładce amerykańskiego wydania Cosmopolitan, pokazując na skróty i "Marki" uwodzicielski dekolt. W rozmowie z dziennikarzami Scarlett pozwoliła sobie mówić o delikatnych szczegółów jego życia osobistego A nawet myślał o szalonej milosci, aby iti łatwo stracić Glowe.

- Nawet takie śmiertelne CUDA, jak czasami zakochuję się w uszach! Za prawda, zdarzyło mi się do bardzo dawno temu. Byl czas, kiedy byłem całkowicie zafascynowany mężczyzną. Nie byłem Soba i od czasu storiti czasu złapałem się na tym, Ze myślę: co ja Robie? Zdałem sobie sprawę, Ze takie stosunki należy odstawić tak szybko, jak da możliwe, Ze SA w StaniË wyciągnąć ze mnie Cala Energie - otworzyć gwiazdę.

Spotkania i rozstania

Aktorka krótko wspomniała o swoim ślubie z Ryanem Reynoldsem. Zauważyła, Ze bardzo trudno jest budować harmonijne relacje w rodzinie aktorskiej, zwłaszcza gdy obaj partnerzy aktywnie budują karierę i istnieje między nimi konkurencja.

Pomimo nieudanego doświadczenia trzyletniego małżeństwa Scarlett zaryzykowała i wróciła pod nawą. Jest bardzo szczęśliwa w swoich relacjach z francoskim dziennikarzem Romanem Doriakiem.

Miejskie szczury i przeprowadzka do Paryża

"Wydaje mi się, Ze jesteśmy prawdziwymi miejskimi szczurami." Zgornji čas je Nowym Jorku, moji máż jest w Paryżu. Pewnie, Ze fajnie s gdzieś mieszkać na przedmieściach, ale nie da, co nie zmieni Miejska džungle! Przeniesienie się storiti Paryża jest najlepszą rzeczą, jaka mi się przydarzyła. Oczywiście są pewne problemy. Jesteśmy teraz Trzy, A ja ze względu nu pracę muszą wykonywać Cala Moja rodzina (maz i córeczka rožnata) w Nowym Jorku, ki następnie Z powrotem narediti Paryża. Ale jestem szczęśliwy - powiedziała gwiazda filmów "Ona" i "Lucy".

Precz z szowinizmem!

Žal je z Cosmopolitanem Scarlett morda ni mogoče najti nobene osebnosti, temveč tudi svoje pracy. Podniosła kwestię nierównej płacy dla kobiet i męskich aktorów.

- O tym zaczął mówić Jennifer Lawrence. Popieram da, chociaż nu szczęście nie spotykam się z poważną dyskryminacją. Szczerze pracuję i dobrze zarabiam, ale wiem, že taki problem istnieje. Jestem pewien, że każdy z nas stanął w obliczu sytuacji, kiedy niłłący niedopłacani, in da ne bo šlo po poršądku. Za Jedna z kwestii feminizmu i emancypacji "- dodała PANI Johansson.

Nawet hollywoodski divji nie muszą tracić głowy z powodu mężczyzn Aktorzy są zawsze trudni do budowania relacji Ješ li eno samo, če ne bi bilo več nobene druge, je bilo to, da je bilo težko
Mam szczęście, dobrze sobie zarabiam i jestem dumny z tego, że ja, kobieta, mamy Scarlett Johansson potajemnie ożenił się z Ryanem Reynoldsemom 2008 rok, aw 201 roku Pomimo napotkane trudnice v Scarlett in Ryana po rozwodzie udało się znaleźć
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

44 + = 51

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: