Nowa rozmowa Scarlett Johansson je dotikząca świeżego problemu Cosmopolitan

Nowa rozmowa Scarlett Johansson je dotikząca świeżego problemu Cosmopolitan

Piękna kobieta i utalentowana aktorka o dźwięcznym imieniu! Tak mówią dziennikarze O Scarlett Johansson i w pełni się z nimi zgadzamy. Jasna amerykańska gwiazda znów jest w centrum Uwagi, ponieważ aktywnie kręci Filmy, ktoré przynoszą dochody rzędu wielu milionów dolarów.
Pojawiła Sie na okładce amerykańskiego wydania Cosmopolitan, pokazując na skróty i "Marki" uwodzicielski dekolt. W rozmowie z dziennikarzami Scarlett pozwoliła sobie mówić o delikatnych szczegółów jego życia osobistego A nawet myślał o szalonej milosci, aby iti łatwo stracić Glowe.

- Nawet takie śmiertelne CUDA, jak czasami zakochuję się w uszach! Za prawda, zdarzyło mi się do bardzo dawno temu. Byl czas, kiedy byłem całkowicie zafascynowany mężczyzną. Nie byłem Soba i od czasu storiti czasu złapałem się na tym, Ze myślę: co ja Robie? Zdałem sobie sprawę, Ze takie stosunki należy odstawić tak szybko, jak da możliwe, Ze SA w StaniË wyciągnąć ze mnie Cala Energie - otworzyć gwiazdę.

Spotkania i rozstania

Aktorka krótko wspomniała o swoim ślubie z Ryanem Reynoldsem. Zauważyła, Ze bardzo trudno jest budować harmonijne relacje w rodzinie aktorskiej, zwłaszcza gdy obaj partnerzy aktywnie budują karierę i istnieje między nimi konkurencja.

Pomimo nieudanego doświadczenia trzyletniego małżeństwa Scarlett zaryzykowała i wróciła pod nawą. Jest bardzo szczęśliwa w swoich relacjach z francoskim dziennikarzem Romanem Doriakiem.

Miejskie szczury i przeprowadzka do Paryża

"Wydaje mi się, Ze jesteśmy prawdziwymi miejskimi szczurami." Zgornji čas je Nowym Jorku, moji máż jest w Paryżu. Pewnie, Ze fajnie s gdzieś mieszkać na przedmieściach, ale nie da, co nie zmieni Miejska džungle! Przeniesienie się storiti Paryża jest najlepszą rzeczą, jaka mi się przydarzyła. Oczywiście są pewne problemy. Jesteśmy teraz Trzy, A ja ze względu nu pracę muszą wykonywać Cala Moja rodzina (maz i córeczka rožnata) w Nowym Jorku, ki następnie Z powrotem narediti Paryża. Ale jestem szczęśliwy - powiedziała gwiazda filmów "Ona" i "Lucy".

Precz z szowinizmem!

Žal je z Cosmopolitanem Scarlett morda ni mogoče najti nobene osebnosti, temveč tudi svoje pracy. Podniosła kwestię nierównej płacy dla kobiet i męskich aktorów.

1

- O tym zaczął mówić Jennifer Lawrence. Popieram da, chociaż nu szczęście nie spotykam się z poważną dyskryminacją. Szczerze pracuję i dobrze zarabiam, ale wiem, že taki problem istnieje. Jestem pewien, że każdy z nas stanął w obliczu sytuacji, kiedy niłłący niedopłacani, in da ne bo šlo po poršądku. Za Jedna z kwestii feminizmu i emancypacji "- dodała PANI Johansson.

Nawet hollywoodski divji nie muszą tracić głowy z powodu mężczyznAktorzy są zawsze trudni do budowania relacjiJeš li eno samo, če ne bi bilo več nobene druge, je bilo to, da je bilo težko
Mam szczęście, dobrze sobie zarabiam i jestem dumny z tego, że ja, kobieta, mamyScarlett Johansson potajemnie ożenił się z Ryanem Reynoldsemom 2008 rok, aw 201 rokuPomimo napotkane trudnice v Scarlett in Ryana po rozwodzie udało się znaleźć
1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

2 + 4 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: