Rihanna brezskupnost je edinstvena v Photoshopie | designremont.net

Rihanna brezskupnost je edinstvena v Photoshopie

Rihanna brezskupnost je edinstvena v Photoshopie

Wczoraj wszyscy podziwiali jasny wizerunek Rihanny Z niebieskimi włosami i szczerym kostiumem nu dorocznym festiwalu pridelka na w ojczyźnie piosenkarza. Dzisiaj opinia publiczna wyrzuca RIRI ZA użycie edytora zdjęć storiti przetwarzania obrazów.

Karaibska diva

Po wystrzeleniu nu Festiwal pridelka na nu Barbadosom, 29-letnia Rihanna pośpieszyła z podzielić prikaže Z subskrybentami nu Instagramie elegancką Klatka, w której została schwytana w całej okazałości.

Na niej królowa procesji m turkusowej peruce i tym samym manikura, pozuje w seksownym kostiumie kąpielowym wykonanym Z dżetów i kamieni, ktorý świeci wszystkimi kolorami tęczy.

NA zdjęciu piękno, ktoré znacznie się poprawiło, wygląda bardzo apetycznie, WIEC nie jest zaskoczeniem, Ze Rama Ri Ryo zebrała ogromną liczbę entuzjastycznych komentarzy.

Rihanna zdjęcie z Barbados

Rihanna zdjęcie z Barbados

Co jest nie tak?

Po dokladniejszym zbadaniu obrazu Rianny jej fani ni biloile zaskoczeni. Okazało się, że ich ulubionym użytkownikiem jest Photoshop. Mała tajemnica piosenkarki wydała kciuk prawej dłoni. Długi gwóźdź Ri Ryo był rozwidlony.

Rihanna wsunęła paznokieć Rihanna ma dwa gwoździe

Porównując zdjęcia zrobione przez paparaci i Obraz na jej Stronie, jest różnica. Na zdjęciu retuszującym postać Zvezdnice jest zaciśnięta, A nu zdjęciu okazjonalnego fotografa, niestety, jest daleka od ideału. Oczywiście, Rihanna, ktorá ma dosc gryzienia na punkcie nadwagi, chce być szczuplejsza niz jest. Slike Rihanny brez retuszu

Slike Rihanny brez retuszu

Zdjęcia Riri

Najboljši oddani fani so enako napovedani, saj imajo težave s tehničnimi podpornimi pazniki. Po fotografiranju, RiRy właśnie szarpnęło smartfonem, tak myślę. Pomožna myślisz?

Rihanna je še vedno všeč, da se poda v roke Crop Over

Rihanna je še vedno všeč, da se poda v roke Crop Over

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

5 + 1 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: