Tupac Shakur nazwał przyczynę ich rozstania z Madonną | designremont.net

Tupac Shakur nazwał przyczynę ich rozstania z Madonną

Tupac Shakur nazwał przyczynę ich rozstania z Madonną

Zachodnie mediji twierdza, Ze późno raper Tupac Shakur, jest Nadal jednym Z najbardziej wpływowych artystów hiphopowych w Historii, ktorých albumy Nadal sprzedawane również, ktorý spotkał ja Madonna opuszczony Z powodu uprzedzeń rasowych.

Interesujący los

W połowie lipca w Stanach Zjednoczonych Na aukcji Gotta Have Rock and Roll i położy się komunikat skierowany storiti Madonna Tupaca Shakura, ktorý Byl jego kochankiem. Seznam z 15 stycznia 1995 r. Został napisany przez NIEGO Z więzienia, gdzie służył czasowi nu chuligaństwo i przemoc.

Licytacja nu aukcji rozpocznie się począwszy szybkością 100 tysięcy dolarów, co może znacznie zwiększyć Po opublikowaniu listu, w którym czarny Raper rzuca Królowej pop wyjaśniając powody smutnej decyzji.

Część list osobistego Tupaca Shakura Madonny

Część list osobistego Tupaca Shakura Madonny

Dowcipny seznam

Tupac w swojej notatce czytamy, Ze całkowicie może tylko zwycięzca aukcji, prosząc Madonna przebaczenie, martwi się o jego popularności i wizerunku, spotkanie Bialej karnacji kobietę, jako członek The afriškoameriškem Organizacja lewicowa "Czarne Pantery" nie powinien nawet myśleć O dzielenie łóżka Z przedstawicielem innej rasy.

Madonna i Tupac Shakur (na zdjęciu w marcu 1993 r.)

Madonna i Tupac Shakur

Cytat z list mówi:

"Jeśli pojawi się czarny człowiek, nie zagraża swoją karierę, ale wręcz przeciwnie, ki jih uczynić Obraz bardziej interesujące i otwarte. Dla mnie wszystko jest inne. Komunikacja z Biela będzie oznaczać Koniec mojej kariery. Polowa ludzi, którzy mnie uczynili, kim teraz jestem, odwróci się oda mnie. Proszę bardzo uważać. Nie wszyscy ludzie są szczerzy, jak się wydaje. SERCA przytłaczającej zazdrości i zla. Nie wytrzymają i będą cię ranić. "

Dodajmy, že Rimljani między Shakur i Madonna rozpoczął się od spotkania w Soul Train Music Awards w 1993 Roku w Los Angeles. Para ukryła ich związek, ale nie mogła powstrzymać ich uczuć. Być może miłość zwyciężyłaby i uprzedziła, ale smo wrześniu 1996 r. Muzyk został zastrzelony.

Para Madonny i Tupaca Shakura

Madonna i Tupac Shakur

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

5 + 5 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: