13 faktů o luxusním životě Ivanky Trumpové

Ivanka Trumpová je nejstarší dcerou Donalda Trumpa a nejtalentovanější ze svých dětí. Mohla by se dopřát nejdražší zábavy na tomto světě, ale raději pracuje v potu její tváře a vynásobí miliardy získaných Trumpem. Současně vypadá jako hollywoodská hvězda a podílí se na výchově tří dětí.

Ivanka Trumpová - druhé dítě v rodině Donalda Trumpa a jeho první manželka - český model Ivana Trumpová. Již v dětství dívka sní o tom, že její otec ji podnikl a snil o mrakodrapech. Byla dcerou miliardáře, Ivanka mohla plavat v luxusu a žít s potěšením. Rozhodla se však, že bude pokračovat v kariéře. Ve 26 letech je viceprezidentkou společnosti Trump. Ona je popsána jako perfekcionista, talentovaný podnikatel a tvrdý vůdce. Pracuje 13 hodin denně s jedním víkendem týdně. A tady jsou další zajímavé fakty z jejího života.

 1. Od dětství se Ivanka zvyklá na zvýšenou pozornost tisku.
 2. V rozhovoru s Ivanka vzpomínal, jak jednou ji a 9-letá dívka poblíž školy se dostali novináři a zeptal se: „Je pravda, že Marla Maples (Trump druhá manželka) řekl, že Trump byl nejlepší sex svého života?“.

  Donald Trump s dětmi

  Ivanka Trumpová (vlevo) se svým bratrem, sestrou a otcem Donaldem Trumpem

 3. Její oblíbené hračky byly diamanty.
 4. Od raného dětství rodiče Ivanku vzali na společenské události a její matka často vzala s sebou svou dceru do klenotnictví. Drahé ozdoby nahradila dívku. Při této příležitosti Ivanka žertovala:

  "Diamanty snadno nahradí vaše panenky, pokud je vaší matkou Ivan Trump"

  Ivan a Ivanka Trumpová

 5. Byla to modelka, ale byla zklamána v modelování.
 6. Ivankova výška je 180 centimetrů. To umožnilo dívce sledovat kroky její matky a pokusit se na stupních vítězů. Od 16 let se podílela na módních přehlídkách, byla zastřelena pro časopisy. Ale brzy opustil modelovou firmu kvůli konstrukci, říkat, že "modely jsou nejsmrtelnější a nejvíce kruté dívky na světě."

  Ivanka Trumpová na obálce časopisu

  Donald Trump byl zmatený:

  "Byla úspěšným modelem, ale udělala to kvůli Wharton School of Business. Řekl: "Mám rád nemovitosti" - a to je ono! "

  Trump s dětmi

  To jsou rozmary dcery miliardářů!

 7. Dokonce ani bez odborníka na estetickou chirurgii je jisté, že Trump dělá plastické operace.
 8. Stačí jen podívat se na Ivanku časné fotky. V mladosti byla Trumpova nejstarší dcera jako křeček: plné tváře, malá brada. Navíc nos dívky nebyl dokonalý. Ale pokud jsou peníze, proč ne odstranit drobné nedostatky? Odborníci tvrdí, že žena měla na tváři alespoň tři operace. Nyní se její brada stala trochu výraznější, její tváře se již zdaleka nepodílejí a výtok vypadá velmi elegantně.

  Ivanka Trump před a po plastech

 9. Pokud jde o kosmetiku, Ivanka používá prostředky, které jsou pro ženy střední třídy velmi dostupné.
 10. Její oblíbená nadace - Giorgio Armani je Maestro Fusion Make-up, stíny - Chanel oční stíny, červenat - NARS. K péči o kůži preferuje používání kosmetiky Natura Bisse.

  Ivanka Trumpová v hnědých šatech

 11. Ivanka má bezvadnou chuť.
 12. V práci nosí elegantní obleky a šaty v klasickém stylu.

  Styl Ivanki Trump

  A pro různé akce a svátky - úžasné a velmi drahé toalety.

  Ivanka Trump4
  Ivanka Trump2
  Ivanka Trumpová v červených šatech
  Ivanka Trump se svým manželem v krásných šatech

 13. Největší fanouškem Ivankyiny krásy je její otec.
 14. Na jedné z vystoupení šokoval publikum a řekl, že kdyby nebyla jeho dcerou, stala by se jeho přítelkyní.

  Ivanka a Donald Trump

 15. V roce 2007 se Ivanka zabývala obchodem, který by byl závislý na jakékoliv dívce - založila firmu na výrobu šperků.
 16. Později společnost začala vyrábět oblečení, boty a doplňky. Ivanka neváhá inzerovat své výrobky. Pro všechny události, dokonce i pro svatbu, pochází výhradně z klenotů z vlastní sbírky. Totéž platí pro boty. Hrdě prohlašuje, že nemá žádné boty jiných značek!

  Ivanka Trumpová

 17. Ivanka se svým manželem a třemi dětmi žije v prestižní čtvrti Manhattanu v 10ti bytovém bytě v hodnotě 16 milionů dolarů.
 18. Plocha bydlení je 390 metrů čtverečních. Návrh bytu je docela zdrženlivý, ale dokonalý. Byt má 4 ložnice, 3 koupelny (2 z nich mají vířivku), útulnou studovnu, vstupní halu a jídelnu. Prostorná kuchyň je vybavena ve stylu high-tech.

  byt Ivanki Trump
  byt Ivanki Trump
  Ivanka Trump se svými dětmi ve svém bytě

  Jednou týdně se Ivanka připravuje, ale nemá dostatek času na uklízení, takže každý den v bytě dělá služka objednávku.

 19. Svatba Ivanky Trumpové s Jaredem Kushnerem je považována za jednu z nejvíce luxusní v historii.
 20. Akce se konala v Národním golfovém klubu v New Jersey. Na ceremoniál bylo pozváno asi 500 lidí. Všichni hosté dostali dárky v celkové výši 9 000 USD.

  Svatba Ivanky

  Dekorace oslavy byla okouzlující třináctistupňovou koláčovou výškou 170 cm, zdobenou květinami.

  Nejvýznamnějším bodem programu byla samozřejmě nevěsta. Ivanka vypadala úžasně v krajkových šatech od Vera Wong, vytvořených na motivy svatebních šatů Grace Kelly. Jako šperky si Ivanka vybrala z vlastní kolekce šperků náramek, náušnice a vlásek na závoj. Elegantní knick-knacks jsou vyrobeny z platiny a diamantů, jejich celkové náklady činí 265 000 dolarů.

  Svatba Ivanky Trumpové

 21. Ivankaův manžel Jared Kushner, který se podobně jako ona zabývá stavební činností, nazývá jeho manželku "generálním ředitelem jejich rodiny".
 22. On sám přijímá skromnou roli člena rady. Pár má tři děti: 5letá Arabella, 3letý Joseph a 8měsíční Theodore. Veškerý volný čas věnuje Ivanka výchově a vzdělání. Ona je první, kterou děti vidí poté, co se probudily. Její dcera Arabella hraje klavír a studovala čínský jazyk rok a půl.

  Ivanka Trumpová a její rodina

 23. Ivanka přijala judaismus (její židovské jméno bylo Yael).
 24. Oni, spolu s manželem se snaží řídit se židovskou tradici: jíst košer potraviny a dodržovat sabat. V pátek večer by vypnout telefony, Ivanka příprava večeře s možností dvou teplých jídel: hovězí Marsala a špenátem Kugel. Celou sobotu neměli vykonávat žádnou vážná věc, chodit s dětmi a relaxovat. A v neděli bude Ivanka pracovat.

 25. Má obtížnou povahu
 26. Podle jejího manžela se Ivanka odvolává na behaviorální typ A: to jsou lidé, kteří se vyznačují zrychleným tempem života; jsou odhodláni soutěžit a bojovat; věčně ve spěchu, nevědí, jak relaxovat a neustále přemýšlet o několika věcech najednou.

  Ivanka Trumpová na krytu3

  Vnějšku jsou lidé tohoto typu velmi sebevědomí, ale v hloubi duše trpí nejistotou a jsou nadměrně nároční.

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 1 = 9

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: