Mám očekávat svatbu Phoebe Tonkinové a Pavla Wesleye? | designremont.net

Mám očekávat svatbu Phoebe Tonkinové a Pavla Wesleye?

Paul Wesley a Phoebe Tonkin

Zvláštní pozornost fanoušků dvojice, Phoebe Tonkina a Paula Wesleyho, přitahovala pohled na nádherný zlatý prsten Cartier na půvabný prsten ohromující brunetky. Dívčí ruka spočívá na Paulově rameni. Zmatený úsměv a napůl uvolněné víčka Wesley říkají, že je poražen láskou a dává jí milost.

Doporučuje se, aby kroužek označil závazek. Znamená to, že stojí za to čekat na svatbu Phoebe Tonkinové a Pavla Wesleye. Ale možná, že mladí lidé prostě oklamají fanoušky a hrají zajímavou scénu. Pár se o události nedomluvil. Paul Wesley už měl jednu svatbu, pak jeho manželka byla Tory DeVito. Phoebe a Paul začali chodit, když inkoust ještě nebyl vysušen na rozvodových dokumentech. Od té chvíle uplynul dost času na otestování vašich pocitů.

Setkání Phoebe a Pavla

Nejen samotná s kroužkem naznačuje, že svatba Pavla Wesleyho a Phoebe Tonkin je hned za rohem. Mladí lidé neskrývají svůj vztah. Na pompézních stranách vypadají skvěle a zdá se, že jsou opravdu v lásce mezi sebou. Jejich oči září a jejich prsty jsou propletené. Phoebe a Paul jsou rádi, že pózují pro kameru, připouštějí fanoušky v kruhu svých pocitů. Krásní, mladí a silní lidé, jako kdyby byli vytvořeni pro světský život, lehce lákali svou lásku.

Život dvojice je ve všech svých projevech velkolepý. Paul a Phoebe si všimli ruku v ruce na ulicích New Yorku. Mladí lidé šíří fotky, okouzlující plážové momenty v Instagramu.

Phoebe a Paul jsou fanoušci týmu Lakers. Snaží se nezmeškat basketbalové zápasy. Pár je nadšen s vítězstvím a je rozhořčen.

Paul Wesley dům

Nákup nového domu je háček, který umožňuje fanouškům myslet si, že Paul Wesley brzy bude ženatý. Prostorná struktura otevřeného plánu s okny na podlahu byla zakoupena za 2 miliony dolarů. Phoebe pomohla při výběru domova.

Tato okolnost znovu vyvolala vlnu zájmu o herce a vyvolala mluvení o svatbě Pavla Wesleyho a Phoebe Tonkina. Proč si vyberete prostorný dům, pokud chcete bydlet sám. Ale možná i mladí lidé si stále přejí udržovat svou relativní nezávislost, aby zůstali svobodní. Kdykoli můžete reagovat na návrhy nových rolí ve filmech, jejichž podmínky při fotografování jim neumožňují, aby byli spolu. Bohužel, jen čas může dát všechno na své místo.

Paul Wesley se svou bývalou manželkou Tory Devitou Paul Wesley a Phoebe Tonkin v přátelské party Nakupování Phoebe Tonkin a Paul Wesley
Směje se Phoebe Tonkin a Paul Wesley Šťastný pár - Phoebe Tonkin a Paul Wesley Phoebe Tonkin demonstruje prsten, opřený o rameno Pavla Wesleye
Phoebe Tonkin a Paul Wesley chodí po městě Phoebe Tonkin a Paul Wesley na okamžik před polibkem. Phoebe Tonkin a Paul Wesley na dovolené
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 4 = 11

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: