Nejnovější zprávy o Marilyn Carro a Alexandra Sheps

Marilyn Carro a Alexander Sheps

Množství televizních projektů vede k vzniku populárních osobností, které dříve veřejnost nevěděla. Marilyn Carro a Alexander Sheps, jejichž osobní život je pro mnohé dnes zajímavý, jsou živým příkladem. Uznali, že se stali poté, co se zúčastnili projektu "Battle of psychics". Navzdory zlomyseľným oponentům, kteří věřili, že jejich vášeň pro sebe nebyla vážná, po skončení projektu žili spolu Marilyn Carro a Alexander Sheps.

Při dnešním pohledu na sebevědomé Marilynové je těžké si představit, že jako dítě trpěla nedostatkem rodičovské lásky. Maminka snívala o svém synovi, takže narození její dcery nebylo šťastné a jeho otec zneužíval alkohol a pak svou rodinu upustil. Objevit v sobě mimořádné schopnosti Marilynové pomohla její teta Salma, která si hádá jmění. Podle dívky se dárce po bitevním útoku cítil. Od té doby pravidelně navštěvuje ducha zesnulé prababičky, která je pro duchovního průvodce světem mrtvých.

Při hledání lásky

Jako teenager byl Kerro unesen modelovým obchodem. Štíhlá vysoká dívka s dokonalými parametry přitahovala designéry a fotografy. Během šesti let představila na začátku modelů příklad vybudování úspěšné kariéry, natáčení pro přední lesklé edice Estonska. Marilynová se nezajímala o poplatky, ale o reakci rodičů. Chtěla jim prokázat vlastní důležitost. Ale nedokázalo to dobře. Přehnaná diety a fyzickou námahou se Kerr dostala do anorexie. Lékaři dokázali zachránit šestnáctiletou dívku, ale o rok později byla znovu na klinice, nemocná bulimie. Marilyn si uvědomila, že je čas se rozloučit s modelovým obchodem a rozhodla se vrátit se k magii - koníčku, na kterou nikdy nezapomněla.

Být mezi účastníky 16. ročníku bitvy o psychiku nefungoval. Její schopnosti na pořadatelech představení působily dojem. Navzdory otevřenému odporu ostatních účastníků výstavy, kteří v ní cítili silného soupeře, se Marilyn Kerro stala přátelé s Vitalim Ghibertem, vítězem 11. sezóny. Před tím dívka neměla s kluky žádný vážný vztah, ale Gibert se pro ni nemohl stát víc než kamarád. Vztahy s Alexey Pokhabovem se nevyvíjely. Vítěz sezóny 7 právě zmizel z jejího života, aniž by vysvětlil, proč se rozhodla rozloučit. Pak se o ni postaral vítěz 14. sezóny, Alexander Sheps. Nejprve černochová čarodějka nereagovala na známky pozornosti, ale brzy se dozvědělo, že se setkávají. A dnes Marilyn Carro a Alexander Sheps dohromady.

Plány do budoucna

Vztahy nekončí po skončení projektu. Pár, který má mnoho fanoušků, je pravidelně dělá radost tím, že zveřejní společné fotky v sociálních sítích. Pokud zpočátku spoléhali na společných zájmů, s odkazem na mimosmyslového a magie, nyní Marilyn Kerr a Alexander Sheps neskrývá vztahy, zajištění společné focení, odpovídající sociální sítě, cestování a mluví o budoucích plánech. Co se týče svatby a dětí, milovníci se zatím nezobrazují. Samozřejmě, fanoušci již dlouho chtěli, aby se Marilyn Kerro a Alexander Sheps stali rodiči, ale nejnovější zprávy, bohužel, nejsou povzbudivé. Říká se, že pár je stále více v rozporu. A pracovní program psychiků neumožňuje strávit hodně času navzájem. Navíc se Marilyn připravuje vydat první knihu, pracující paralelně na psaní druhé.

Je nadále doufat, že přijde den, kdy se dozvíme, že Marilyn Kerro je těhotná od Alexandera Shepsa a ožení se s ním.

Marilyn Carro Alexander Sheps Milovníci Carro a Sheps
Enamored psychics Pohled na estonskou čarodějnici je fascinující Alexander a Marilyn chtějí uspořádat fotografické zasedání
Milovníci Carro a Sheps neskrývají vztahy Pár rád tráví čas venku Kerro a Sheps rozptýlili zvěsti o rozloučení
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 85 = 94

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: