Prince Harry a Pippa Middleton | designremont.net

Prince Harry a Pippa Middleton

Princ Harry z Walesu a Pippa Middletonová

Po svatbě knížete Williama a Kate Middletona se tisk obrátil k pozornosti osobního života pátého žadatele o britský trůn prince Harryho z Walesu. Jak víte, mladý muž je známý svou svobodnou a život-milující povahou, často přilákat pozornost paparazzů s omyly nad důstojnost členů královské rodiny. Kromě toho všechny pokusy prince Harryho o výběr společenského života ještě nebyly úspěšné. Za ním byl dlouhý vztah s Chelseou Davey a Cressidou Bonasovou. Dnes média diskutují informace o románu od prince Harryho a jeho sestry Kate Middleton Pippy.

Prehistorie románu

Ze zdrojů blízké královské rodině je známo, že začátek vztahu mezi princem Harrym a Philippy Middletonem byl položen na svatbě vévodů v Cambridge v roce 2011. Během svatebního obřadu se mladí lidé dopouštěli nevinného flirtování. Nicméně, oba v té době byli ve vztahu s jinými lidmi, a proto se stali přáteli navzájem. Dosud však tisk opakovaně poznamenal, že Harry a Pippa mají víc než jen přátelství. Byly viděny více než jednou v kavárnách a hospodách, kde vedly vnějšími znameními teplé konverzace s romantickou předpojatostí. V roce 2015, nečekaně pro všechny, mladí lidé byli osvobozeni od minulých vztahů a celá Británie si zadržovala dech v očekávání nadcházejících událostí.

Slyšení a fakta

Dnes se tisk plně líbí podrobnostem tajného románu prince Harryho a Pippy Middletonové. Podle pověsti to trvá nejméně tři měsíce. Zároveň se mladí lidé navzájem nedělují. Po rozloučení s bývalou milovanou iniciativou při vytváření nového romantického vztahu ukázala Pippa. Jak to zasvěcuje, dívka sama volala prince a nabídla se, že se setká. V reakci na ně Harry pozval Pippu do svého domu a připravil romantickou večeři pro dva. Dívka byla potěšena, když si Harrymu všimla dobrého posluchače. A později se dozvědělo, že se potkávají princ Harry z Walesu a Pippa Middletonová. Tato zpráva vyvolala nespokojenost v Kensingtonském paláci. Královna Elizabeth se domnívala, že jeden Middleton v královské rodině je víc než dost. Kate Middletonová byla solidárně vůči královně a rovněž negativně reagovala na informace, že její sestra Pippa Middleton a princ Harry jsou nyní spolu. Nicméně, v roce 2011, Pippa byl schopný vyhrát velký počet fanoušků mezi britskou veřejností. Takže v sociálních sítích existují skupiny Pippa Middleton, kde mladí anglicky a obdivovatelé její krásy ujišťují svého mazlíčka o podporu. Kromě toho je touha britské veřejnosti, aby se oženil s princem Harrym a Pippusem Middletonem, je tak skvělá, že na internetu dokonce "procházka" představí fotky se svými dvojčatami, kde jsou mladí lidé potištěni spolu.

Prince Harry je také jedna z nejzápadnějších snoubenců Anglie. Je pravda, že dědic se vyznačuje příliš větrným charakterem, na jeho účet má spoustu románů, z nichž nejdelší byla Cressida Bonasová. Trvalo to dva roky a mnozí fanoušci tohoto páru byli přesvědčeni o šťastném a logickém závěru těchto vztahů. To se však nestalo. Z jednoho důvodu byla iniciátorem mezery Cressida, která nechtěla spojit svůj život s královskou rodinou a jejími přísnými pravidly. No, je nadále třeba doufat, že záležitost s Pippem přinese princemu dlouho očekávané štěstí.

Philippe Middleton Prince Harry Kate, vévodkyně z Cambridge, a její sestra Pippa Middletonová
Prince Harry a Chelsea Davey Prince Harry a Cressida Bonasová Pippa Middleton a Nico Jackson
Pippa Middleton Prince Harry a Pippa Middleton na svatbě prince William a Kate Middleton Prince Harry a Pippa Middleton na svatebním obřadu vévodů v Cambridge
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 25 = 33

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: