Rebound Witherspoon v plavkách rozrušilo své fanoušky | designremont.net

Rebound Witherspoon v plavkách rozrušilo své fanoušky

Rebound Witherspoon v plavkách rozrušilo své fanoušky

Všichni jsou zvyklí vidět Reese Witherspoon jako štíhlá a fit. Miniaturní krása, navzdory narození tří dětí, dokázala až do dneška zachovat přesnou postavu. Čerstvé fotografie pořízené paparazzi svědčí o tom, že je čas, aby se herečka dostala na sebe.

Mexické svátky

Bezprostředně po „Oscar“ „Pravá blondýnka“ cena šla do Mexika - vyhřívat pod teplým sluncem v letovisku Cabo San Lucas.

Před jejím odjezdem, na slavnostním ceremoniálu v Hollywoodu hlavní výhru, kterou Reese na sobě tmavě fialové šaty s tvrdým sochařské korzetu, fanoušci herečka poznamenat, že získala další váhu. Nyní je problém zřejmý! Koneckonců, dokonce i kus plavek nemohl skrýt záhyby tuku a "oranžovou kůru" na páně Reese.

Soudě podle obrázků, Witherspoon, který slaví své 40. výročí na konci března, ztrácí svou formu!

Podezření z bulvárů

Stojí za to, aby se jakákoli ženská celebrita zotavila, protože západní média spěchají oznamovat své těhotenství. Stalo se to tentokrát. Novináři navrhli, aby Reese Witherspoon čekala na čtvrté dítě.

Talentovaná herečka má dceru Ava Elizabeth a syn Deacon Reese z herec Ryan Phillippe, s nímž se rozvedla v roce 2008 a nejmladší syn James Tennessee ze současného manžela Jim Toth agent.

Mimochodem, Reese nereaguje na fámy o jeho zajímavé situaci, takže možná tomu tak není. Herečka neskrývá, že má ráda sladkosti, jsou to zákeřné kalorie a cítili se.

Hvězda odpočívá u střediska Cabo San Lucas v Mexiku Postava Reese Witherspoonová je nyní zdaleka dokonalá Reese měla na pasu a celulitidě další centimetry
Na této fotografii je herečka velmi podobná Pamele Andersonové Dokonce i na oscarovém ceremoniálu si pozorní diváci všimli, opravena Reese Witherspoonová Herečky zachraňovaly šaty, dokonce i vyklouzly z hrudníku, ale udělaly ji vizuálně
Fanoušci naznačili, že miniaturní blondýnka je již čtvrtá Hvězda miluje sladkou Je čas jít do posilovny!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

73 − = 65

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: