Rihanna neúspěšně editovala snímek pomocí aplikace Photoshop | designremont.net

Rihanna neúspěšně editovala snímek pomocí aplikace Photoshop

Rihanna neúspěšně editovala snímek pomocí aplikace Photoshop

Všichni včera obdivovali jasný obraz Rihanny s modrými vlasy a upřímným oblekem na každoročním festivalu Crop Over ve vlasti zpěváka. Dnes veřejnost vyčítá RiRi za použití editoru fotografií pro zpracování obrázků.

Karibská diva

Otzazhigav na plodiny na festivalu v Barbadosu, 29-letý Rihanna má spěchal sdílet s vaši odběratelé v Instagram luxusním rámu, ve kterém je zachycených v celé své kráse.

Je to královna průvod v tyrkysové paruce a ve stejném manikúra, pózuje v sexy plavkách z krystalů a kamenů, které svítí jako duha.

Na fotografii krása, která se výrazně zotavila, vypadá velmi chutně, takže není překvapením, že rám Ri Rio shromáždil obrovské množství nadšených komentářů.

Rihanna fotografie z Barbadosu

Rihanna fotografie z Barbadosu

Co je špatné?

Poté, co Riannovu fotku zkoumala podrobněji, její fanoušci byli nepříjemně překvapeni. Ukázalo se, že jejich oblíbená byla pomocí Photoshopu. Malé tajemství zpěváka vydalo palec po pravé ruce. Ri Ryův dlouhý neht byl rozvětvený.

Rihanna si přikrčila nehty Rihanna má dva nehty

Srovnání fotografií pořízených paparazzi a obrázku na její stránce je rozdíl. Na retušovaném výstřelu je postava hvězdy utažena a při příležitostných fotografiích není bohužel zdaleka ideální. Je zřejmé, že Rihanna, která je unavená z kousání o nadváhu, chce vypadat štíhlejší než je. Fotky Rihanny bez retušování

Fotky Rihanny bez retušování

Nabídka ubytování Fotografie Riri

Nejvíce oddaní fanoušci se přesto postavili za svou obranu a vysvětlovali technický problém s dvojitými nehty. Možná fotografování, myslím, že RiRy právě chytl smartphone. A co si myslíš?

Rihanna se pobavila na každoročním festivalu Crop Over

Rihanna se pobavila na každoročním festivalu Crop Over

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

29 + = 38

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: