Rihanna se rozhodla konečně přestěhovat ke svému milenci | designremont.net

Rihanna se rozhodla konečně přestěhovat ke svému milenci

Rihanna se rozhodla konečně přestěhovat ke svému milenci

Nedávno bylo známo, že se Rihanna rozhodla přesunout do Velké Británie. 29letá zpěvačka se rozhodla překročit oceán a bude žít se svým milencem - miliardářem Hassanem Jameelem. Podle některých zpráv se pár před pár měsíci stal zaměstnán. A podle samotné Rihanny se rozhodla přesunout už dávno a nakonec je čas realizovat plán.

Rihanna s Hassanem Jameelem
Při hledání osobního prostoru

Poprvé se poprvé objevila myšlenka na změnu bydliště na zpěvákovi, když se na začátku léta seznámila s Jamilem. On, ačkoli rodák ze Saúdské Arábie, žije trvale v anglickém městě.

Ale jak se ukázalo, touha být bližší k milovanému není jediným důvodem pro nadcházející krok. Rihanna přiznává, že život v Los Angeles, kde je pod neustálým dohledem fanoušků a zrak kamery, je pro ni trošku zatěžující. Znovu v Londýně si uvědomila, že může bezpečně projít po městě, nosit si svůj oblíbený klobouk a jít dolů do metra. Rihanna už má byt v hlavním městě Británie, nicméně podle zpěváka nyní hledá impozantnější majetek, jak si užít společně s Hassanem život.

Rihanna se svou milovanou přítelkyní Naomi Campbellovou

Kromě toho zůstává hvězda v Londýně, i když je Jamil nadměrně zaneprázdněn podnikáním, slibuje, že nebude nuda. Koneckonců, jak se ukázalo, dva její přátelé žijí ve Velké Británii - Naomi Campbell je nejvyšší model a herečka Kara Delevin.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 1 = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: