Scarlett Johansson nový rozhovor pro čerstvé téma Cosmopolitan | designremont.net

Scarlett Johansson nový rozhovor pro čerstvé téma Cosmopolitan

Scarlett Johansson nový rozhovor pro čerstvé téma Cosmopolitan

Krásná žena a talentovaná herečka se zvučným jménem! Takhle novináři mluví o Scarlett Johanssonovi a my s nimi plně souhlasíme. Světlá americká hvězda je opět v centru pozornosti, protože aktivně natáčí ve filmech, které přinášejí více milionů dolarů.
Ona se objevila na obálce amerického vydání Cosmopolitan, ukazující krátký řez a „značku“ a svůdný výstřih. V rozhovoru s novináři Scarlett dovolila mluvit o jemné detaily jeho osobním životě, a ani nenapadlo šílených lásky, aby bylo snadné se ztratit hlavu.

- Dokonce i takové smrtelné krásy, jak se mohu někdy zamilovat do uší! Je pravda, že se mi to stalo už dávno. Byla doba, kdy mě člověk úplně fascinoval. Nebyl jsem sám a z času na čas jsem se chytil myslet: co dělám? Uvědomil jsem si, že takové vztahy by měly být zastaveny a co nejdříve, jinak by mohly ze mě vytáhnout veškerou energii - hvězda se otevřela.

Setkání a oddělení

Herečka krátce zmínila její manželství s Ryanem Reynoldsem. Všimla si, že je velmi obtížné vytvořit harmonický vztah v herecké rodině, zvláště když oba partneři aktivně budují kariéru a mezi nimi existuje konkurence.

Přes neúspěšný zážitek ze tříletého manželství se Scarlett dostala do šance a vrátila se do uličky. Je velmi šťastná ve vztahu k francouzskému novináři Roman Doriakovi.

Urban krysy a stěhování do Paříže

"Zdá se mi, že jsme oba skuteční městští krysy." Vyrostl jsem v New Yorku a můj manžel je v Paříži. Pravděpodobně je skvělé žít někde na předměstí, ale nemám nic, co měnit městskou džungli! Pohyb do Paříže je pro tu chvíli nejlepší, co se mi stalo. Samozřejmě existují jisté problémy. Teď jsme tři, a kvůli mé práci musím nést celou rodinu (můj manžel a mojí jednoroční dceru Rose) do New Yorku a pak zpátky do Paříže. Ale jsem šťastná, - říkala hvězda filmů "Ona" a "Lucy".

Dole s šovinismem!

V rozhovoru s Cosmopolitan, Scarlett mluvil nejen o svém osobním životě, ale také o její práci. Zvedla otázku nerovného odměňování žen a mužských herců.

- O tom začalo mluvit Jennifer Lawrenceová. Podporuji to, i když naštěstí nejsem vážně diskriminován. Upřímně pracuji a vydělávám dobře, ale vím, že takový problém existuje. Jsem si jist, že každý z nás čelí situaci, kdy jsme byli nedostatečně placeni, a to není v pořádku. To je jedna z otázek feminismu a emancipace, "dodala paní Johanssonová.

Dokonce i hollywoodské divy nemusí ztratit hlavu kvůli mužům Herci jsou vždy obtížné budovat vztahy Pokud je jeden z nich úspěšnější než druhý, situace je ještě obtížnější
Mám velkou štěstí, dobře vydělávám a jsem pyšná, že se, žena, dostanu Scarlett Johansson se tajně oženil s Ryanem Reynoldsem v roce 2008 a v roce 201 Navzdory obtížím, se kterými se Scarlett a Ryan po rozvodu podařilo najít
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 1 = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: