Tobey Maguire a Leonardo DiCaprio

Tobey Maguire a Leonardo DiCaprio

Slávny herec a "večný kandidát" pre Oscara, Leonardo DiCaprio, je známy nielen svojimi úlohami, ale aj počtom bývalých dievčat. A ak sa s nimi nedarí udržiavať dlhý vzťah, nemožno to povedať o jeho skutočných priateľoch. Už 25 rokov zostávajú najlepšími priateľmi Leonardo DiCaprio a nie menej slávny herec Toby Maguire. A ich vzťah začal v osemdesiatych rokoch, keď sa obaja ako teenageri stretli na konkurze na rovnakú úlohu. Od tej chvíle a do dnešného dňa nič nemôže ničiť tieto bratské väzby. Niekedy toto priateľstvo odráža spoločné projekty, ako to bolo na obrázku "The Great Gatsby". A zakaždým sa navzájom podporujú.

Od samého spodku až po vrchol slávy spolu

Nie je bez akéhokoľvek dôvodu, že práve mužské priateľstvo je modelom oddanosti, lojality a nezištnosti. A pri pohľade na týchto dvoch, už dospelých a držaných mužov, môžeme s istotou povedať, že takéto vzťahy sú celkom reálne.

Keď sa chlapci najprv stretli, mali len 14-15 rokov. Kluci sa rýchlo stali priateľmi a prisľúbili, že si navzájom pomáhajú vo všetkom. DiCaprio a Toby Maguire nikdy nezabudli na túto prísahu. Každá úloha jednej bola príležitosťou pre druhú, aby získala prácu. Bol čas, kedy bol Leonardo na vrchole požadovaných hercov v Hollywoode a Toby mal v tom čase kreatívnu stagnáciu. Ale táto situácia neovplyvnila ich vzťahy, ale len posilnila ich priateľstvo.

V roku 2000 už dosiahli určité výsledky vo svojej kariére, chalani sa znova stretnú na rovnakej sade. Avšak film "Café Dons Plum" nebol v USA prezretý, pretože priatelia sa stali iniciátormi pokusov. Koniec koncov, podľa ich názoru táto páska by mohla poškodiť ich povesť a dať kariéru zaútočiť.

Priateľstvo, testované roky

Zostávajúci verní priatelia, Leonardo DiCaprio a Tobey Maguire, šli vlastnou cestou. Dvaja priatelia v určitých bodoch hviezdneho života sa prebudili na celom svete. Pre Lea bol najdôležitejším a osudovým obrazom film "Titanic". A Toby, ktorý hral rolu Petra Parkera vo filme "Spider-Man", je stále fanúšikmi vnímaný ako druh superhrdiny. Ale zaujímavé je, že rovnakú úlohu zohral aj DiCaprio. Odviedol však svojmu najlepšiemu priateľovi.

Každý z jeho tvorivých krokov Tobey Maguire a Leonardo diskutovali navzájom. V istom zmysle sa herci stali takými priateľmi, pretože mali podobné osudy a výchovu. Ale napriek tomu, bez ohľadu na to, aké predpoklady boli postavené, ešte nebolo v Hollywoode vidieť silnejšie priateľstvo.

Tobey Maguire a Leonardo DiCaprio 4 Tobey Maguire a Leonardo DiCaprio 5 Tobey Maguire a Leonardo DiCaprio 6
Tobey Maguire a Leonardo DiCaprio 1 Tobey Maguire a Leonardo DiCaprio 2 Tobey Maguire a Leonardo DiCaprio 8
Tobey Maguire a Leonardo DiCaprio 3 Tobey Maguire a Leonardo DiCaprio 7 Tobey Maguire a Leonardo DiCaprio 9
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 75 = 83

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: