Tupac Shakur nazval důvod pro jejich rozloučení s Madonnou | designremont.net

Tupac Shakur nazval důvod pro jejich rozloučení s Madonnou

Tupac Shakur nazval důvod pro jejich rozloučení s Madonnou

Západní média tvrdí, že zesnulý rapper Tupac Shakur, je stále jedním z nejvlivnějších hiphopových umělců v historii, jehož alba stále dobře prodává, kteří splnili Madonna ji opustil kvůli rasové předsudky.

Zajímavé

V polovině července ve Spojených státech pro aukční musím mít Rock and Roll dám zprávu adresovanou do Madonna Tupac Shakur, který byl jeho milenec. V dopise ze dne 15. ledna 1995 ho napsal z vězení, kde mu sloužil čas na výtržnictví a násilí.

Nabízení k aukci začne s počáteční rychlostí 100 tisíc dolarů, které mohou výrazně zvýšit po zveřejnění dopisu, ve kterém černý rapper hází pop královna, vysvětluje důvody pro smutného rozhodnutí.

Část osobního dopisu Tupac Shakur Madonny

Část osobního dopisu Tupac Shakur Madonny

Bláznivý dopis

Tupac ve svém sdělení četl, že zcela může jen vítěz aukce, žádat Madonna odpuštění, bál se o jeho popularitě a obrazu, setkání s bílou pletí ženy, as členem Afroameričan levicové organizace „Černých panterů“ by neměl ani přemýšlet o tom, sdílet lože se zástupcem dalšího závodu .

Madonna a Tupac Shakur (na snímku v březnu 1993)

Madonna a Tupac Shakur

Citace z dopisu říká:

„Pokud vidíte černocha, to neohrozilo svou kariéru, ale naopak by se na disk mnohem zajímavější a otevřené. Pro mě je všechno jiné. Komunikace s bílou bude znamenat konec mé kariéry. Polovina lidí, kteří mi udělali to, co jsem teď, se odvrátí od mě. Buďte velmi opatrní. Ne všichni lidé jsou upřímní, jak se zdá. Srdce mnohých potlačuje závisti a zlo. Neudělají a nebudou vám ublížit. "

Přidejte si, že román mezi Shakur a Madonna začal jejich setkáním v Soul Train Music Awards v Los Angeles v roce 1993. Pár ukrýval jejich vztah, ale nemohl omezit jejich pocity. Snad by láska zvítězila a předsudky, ale v září 1996 byl hudebník zastřelen.

Pár Madony a Tupac Shakur

Madonna a Tupac Shakur

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 20 = 26

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: