Victoria Beckham hrála v prádle a Labuten pro časopis Elle | designremont.net

Victoria Beckham hrála v prádle a Labuten pro časopis Elle

Victoria Beckham hrála v prádle a Labuten pro časopis Elle

Victoria Beckhamová samozřejmě byla mazaně, když říkala, že už nechce být odstraněna z lesku, protože už je na to příliš stará. 42letá bývalá zpěvačka, která se dívá na postavu, která se těžko domnívá, že porodila čtyři děti, neodmítla návrh Hongkongského Ellea a zúčastnila se fotografického zasedání pro nové vydání.

«Stará peněženka»

V poslední době Victoria Beckhamová, která mluvila s britským novinářem, řekla, že věnuje pozornost číslům a už se necítí jako dívka, a proto již nemá v úmyslu účastnit se fotosety pro módní edice.

"Když jsem dostal jiný návrh na natáčení, ztěžka jsem si povzdechl a přemýšlel:" To je přesně můj poslední snímek, protože jsem stará peněženka. " No, kolik můžeš? Mám 42 a mám čtyři děti - je čas přestat! "

- řekl tehdy návrhář.

K potěšení fanoušků paní Beckhamová nesplnila svůj slib!

Všechny sexy

Jako hlavní hrdinka červnového vydání ELLE Hongkongu znovu potvrdila, že její status sexuálního symbolu je více než si zaslouží. Hvězda, která se objevila ve spodním saténovém spodním prádle ze skutečné sbírky, měla na nohou boty Christian Louboutina. Správný make-up Lisy Eldridge přidal obraz koquetry a nevinnosti.

Kryt, na kterém Victoria, ležící na pohovce, jíst koláče s jahodami a smetanou, učinil mnoho mužů závidět Davida Beckhama.

Victoria Beckham zdobila lesklý obal ELLE Hong Kong Pro focení natočila návrhářka spodní prádlo své značky Jemný makeup přidal obraz nevinnosti
Victoria Beckham hrála v prádle a Labuten pro časopis Elle Každý rok bývalý zpěvák se stává sofistikovanějším Silná polovina lidstva obhajuje svého manžela Vickiho
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

2 + 6 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: